Dışarı ses vermeyen 450 TL Kulaklık tavsiyesi

Daha fazla  
Hali hazırda kullandığım kulaklığım kulak üstüne gelen kısım kumaş olduğu için dışarıya çok ses veriyor. Geceleri de sesleri kısmak zorunda kalıyorum. 450 TL'ye kadar öneriniz var ise eğer oyun oynarken kullanabileceğim yalıtımı iyi bir kulaklık almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu an piyasada ya kumaş ya da deri oluyor ki deri de bayağı terleme yapar rahatsız eder size önerim Arctis 3 yane ben kullanıyorum sesi fullediğimde dışarı çok küçük ses veriyor bir problem olmadı şu ana kadar önerimdir :)

Hocam şu an piyasada ya kumaş ya da deri oluyor ki deri de bayağı terleme yapar rahatsız eder size önerim Arctis 3 yane ben kullanıyorum sesi fullediğimde dışarı çok küçük ses veriyor bir problem olmadı şu ana kadar önerimdir :)
Az önce james donkey 008 i gördüm dışarı ses vermediği konusunda çok memnun kullananlar. Fiyatı da makul geldi ve 7.1 de var. Kafamı karıştırdı kerata :D

Az önce James Donkey 008'i gördüm dışarı ses vermediği konusunda çok memnun kullananlar. Fiyatı da makul geldi ve 7.1'de var. Kafamı karıştırdı kerata :D.

James Donkey kullanan da çok kişi var var hocam incelemelre bir tık göz atarsan bence arada kalmışllığını giderebilirsin YouTube'a biz göz at derim çözemezsen buradayız yardımcı olmaya hazırız :)

James Donkey kullanan da çok kişi var var hocam incelemelre bir tık göz atarsan bence arada kalmışllığını giderebilirsin YouTube'a biz göz at derim çözemezsen buradayız yardımcı olmaya hazırız :)
Pc Hocası inceleme yapmış biraz araştıracağım. Güveniyorum onlara o yüzden fazla tereddüt etmeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı