Dışarıya çıkıp nasıl arkadaş edinilir?

• Konuyu başlatan 370335
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 511

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba Sakarya'da yaşıyorum 16 yaşındayım ve açıkçası hiç arkadaşım veya da kız arkadaşım yok ve bu korkuyu yenmek istiyorum sosyal anksiyetemi yenmek kızlardan çekinmek istemiyorum bunun için sosyalleşmem gerekiyor belki bilinmez forumdan birisiyle buluşmak nasip olur belki de.

Açıkçası tip olarak iyi birisi değilim ama bir kızla tanışmam benim sosyal sorunlarımı yenmemde ilk etken olacak cins kızdır o yüzden ilk önce akran sosyalde tabii Sakarya'da yaşayıp akran bir kız bulabilirsem o ayri konu.

Bu konuya benim de ihtiyacım var, takipteyim. Ben senden daha beterim gerçi orası ayrı konu ama.

Sakarya'da yaşıyorsanız tanışabiliriz hocam.

Bu konuya benim de ihtiyacım var, takipteyim. Ben senden daha beterim gerçi orası ayrı konu ama.

Ve hocam emin olun ailemle evde ettiğim kavgalardan kendimi dışarı bile atamıyorum evde seslerini dinliyorum kim istemezdi git dışarıya arkadaşlarınla eğlende yok.

Sınıfimdaki kişiler desen benden nefret ediyorlar nefret ediyorlar ama aslında iyi birisiyim.

Sakarya'da yaşıyorsanız tanışabiliriz hocam.

Ve hocam emin olun ailemle evde ettiğim kavgalardan kendimi dışarı bile atamıyorum evde seslerini dinliyorum kim istemezdi git dışarıya arkadaşlarınla eğlende yok.

Sınıfimdaki kişiler desen benden nefret ediyorlar nefret ediyorlar ama aslında iyi birisiyim.
Benden de nefret ediyorlar genel olarak. Öğrenciler, öğretmenler herkes. Sevenim olmadı hayat boyu. Nedenini çözsem nirvanaya ulaşacağım.

Neden nefret ediyorlar bunu önce sor kendine
Okul durumuna bağlı öğrenci kalitesine göre değişir. Lisede düşük kalitede öğrencilerin olduğu yerde sessiz bir insan sevilmez. Seviyeli ve birbirine nasıl davranmasını bilen öğrencilerin olduğu yerde bile gruplaşma yüzünden sevilmeyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı