Dişçi korkumu nasıl yenerim?

Jokzilla21

Picopat
Daha fazla  
Dostlarım, bu yaşıma kadar dişlerime pek iyi baktığım söylenemez ve evet, dişlerim biraz kötü durumda. Dişçi lazer ile kaplayacağını söyledi. Dolgu karışık bir şeyler yapacakmış. Çok korkuyorum, ne yapmalıyım?

Çok mu acıyacak diye sordum (15 yaşındayım bu arada), uyuşturacağını ve sonra bir şey duymayacağımı söyledi. Dişime ince bir şey değdirdi ve inanılmaz ağrıdı bugün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlarım, bu yaşıma kadar dişlerime pek iyi baktığım söylenemez ve evet, dişlerim biraz kötü durumda. Dişçi lazer ile kaplayacağını söyledi. Dolgu karışık bir şeyler yapacakmış. Çok korkuyorum, ne yapmalıyım?

Çok mu acıyacak diye sordum (15 yaşındayım bu arada), uyuşturacağını ve sonra bir şey duymayacağımı söyledi. Dişime ince bir şey değdirdi ve inanılmaz ağrıdı bugün.

Dişime impilant yaptırdım, diş kökümü çektiler sen düşün. Yani artislik veya ego ile alakası yok ama bir impilant videosu izle otomatik olarak korkun kalkar.

Alışıyorsun bir süre sonra. 2 senedir kanal tedavisi görüyorum her hafta gidiyorum. Alıştık artık.

En iyi yol bir kez çekip bir daha acı çekmeyeceğini düşünmektir bence. Bir kez ağrı çek her gün ağrımasından kurtul.

Morfin vurduğu zaman salın kendinizi arada bir hissedersiniz ama bir şey olmaz, bunu diyorum çünkü benim dişimi stajyer 10 dakikalık iş diye morfin vurmadan 3 saat boyunca deldi ciddi diyorum Çin işkencesi gördüm orada. Ben morfinsiz ona dayandıysam morfinle çok rahat hocam hiç korkmayın.

Uyuşturacak işte sıkıntı yok bana yaptılar bir şey olmuyor sadece uyuşturmak için iğne kullanılırsa biraz acıyor gerisini zaten hissetmiyorsun.

Bence bu kadar korkmaya gerek yok, tedavi anında zaten herhangi bir acı hissetmiyorsunuz. Şuana kadar 6 adet dişim çekildi ve 1 kere kanal tedavisi yaptılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı