Discord 2 haftalık Nitro denemesi hediye et tuşu yok

LOSTNT

Decapat
Bende aşağıda en soldaki tuştan yok. Nitro alalı 5 günü geçti. Göndereceğim kişi daha önce hiç Nitro almamış biri. Nitro'yu Epic Games'ten ücretsiz (18 TL çekti hâlâ iade etmedi) aldığım için mi?

Screenshot_20230603-095605.jpg

Yok hocam gönderebiliyor Epic Games size bir Discord linki veriyor isterseniz siz kullanın isterseniz başkasına verin Epic hesabının verdiğiniz kişinin olmadığını nereden bilebilir ki?

Ben geçen sene Epic Games ile verilen bedava Nitro'da denediğimde kullanılmamıştı, ödemeyi doğrulamıyordu dolu kart ile denememe rağmen.

Nasıl yani? Nitro'yu Epic Games'ten aldım diye mi? 18 TL gitti hocam.
Hocam normalde anında iade etmesi gerekiyor soruna gelince o tuşun gelmemesi normal çünkü kampanya 15 haziranda bitiyor zaten o tuş kampanyanın ilk sürelerinde nitro alırsan geliyordu.

Ben geçen sene Epic Games ile verilen bedava Nitro'da denediğimde kullanılmamıştı, ödemeyi doğrulamıyordu dolu kart ile denememe rağmen.
Şimdiki kampanyada farklı hesaplardan bir sürü nitro kodu alıp arkadaşlara dağıttım onlar kullanmıştı bir sorun çıkmamıştı sorun kartta olabilir.

Hocam normalde anında iade etmesi gerekiyor soruna gelince o tuşun gelmemesi normal çünkü kampanya 15 haziranda bitiyor zaten o tuş kampanyanın ilk sürelerinde nitro alırsan geliyordu.

Şimdiki kampanyada farklı hesaplardan bir sürü nitro kodu alıp arkadaşlara dağıttım onlar kullanmıştı bir sorun çıkmamıştı sorun kartta olabilir.
27 Mayıs'ta almışım.

27 Mayıs'ta almışım.
Hocam discordun sitesinde nitro aldıktan sonra 5 gün beklemeniz gerekiyor diyor. Büyük ihtimal ücretsiz olduğu içindir.

Şu anda bu özelliği deniyoruz, yani herkes tarafından kullanılamıyor. Bu denemede yer alanlar için, Nitro denemelerini bir arkadaşınızla paylaşabilmek için en az 5 gündür Nitro Standard abonesi olmanız gerekir. Şu anda abone oluyorsanız, 5 gün bekledikten sonra Nitro denemelerini başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Nitro denemelerinizi 15 Haziran 2023 tarihine kadar paylaşabileceksiniz.​

Yeni konular

Geri
Yukarı