Discord Açılırken Gelen Anime Sesi

Tekila Harun

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Discord'da boş boş bakınırken boşluk tuşuna bastım birkaç kez, kadın bir anime sesi geldi. Sesle beraber mikrofonum ve kulaklığım açıldı, herhangi bir odada da değilim neden böyle anlamadım. Her Discord'a girerken kadın bir anime sesi ''Discordo'' diyor :D Nasıl kapatabilirim?

Discord'da boş boş bakınırken boşluk tuşuna bastım birkaç kez, kadın bir anime sesi geldi. Sesle beraber mikrofonum ve kulaklığım açıldı, herhangi bir odada da değilim neden böyle anlamadım. Her Discord'a girerken kadın bir anime sesi ''Discordo'' diyor :D Nasıl kapatabilirim?
Ne zararı var ki😁😁.

Kolay gelsin sol ustteki sunucu kurma tusunun ustundeki tusa 15 kere basarsaniz kapanacaktir. En azindan ben boyle biliyorum. Aynisini tekrar etmezseniz birdaha acilmaz. Iyi geceler dilerim.

1608756498185.png

Şuraya Serice bas oluyor sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı