Çözüldü Discord API erişimi geçici olarak engelleniyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

377660

Kilopat
Makaleler
9
Merhabalar. Ben bugün BetterDiscord indirdim. Arkadaşlarımın hepsinde var, kendi sitesinden indirdim. Kurulumu yaptım ve arka plan için 3 plugin indirdim. Daha önceden de indirmiştim aynı şeyleri, o yüzden güvenliydi, bilgisayarımda duruyordu. Kurduktan sonra benden token istedi, ilk girişim değildi, girdim direkt ve Discord'um bir anda çöktü mesajlar, gitti, her şey gitti. Telefon numarama erişimim yok. Hesaptayım şu an, şifremi girince "Hız limitlerimizi sık sık aşmanız nedeniyle API'mıza geçici olarak erişiminiz engelleniyor. Lütfen Discord Developer Portal — API Docs for Bots and Developers adresindeki dokümanlarımızı okuyun. Bunun ilerlemesini önlemek için sınırlar." adında bir uyarı alıyorum. O siteye girmeye çalışınca sürekli yüklenmeye çalışıyor ama bitmiyor.

Çözüm
Öncelikle BetterDiscord türü şeyler kullanmak yasak. Eğer yanlış yerden indirdiyseniz tokeninizi kaptırmış olabilirsiniz. Normal Discord uygulamasından VPN(RateLimit'ler genelde IP üzerinden atıldığı için.) ile girip kullanıcı adı, şifre, profil fotoğrafınızı değiştirirseniz(3'ünden 1IDE olabilir 3üde, tam bilmiyorum. Hepsini değişmeniz tedbir açısından daha iyi olacaktır.) Tokeniniz değişecektir.
Öncelikle BetterDiscord türü şeyler kullanmak yasak. Eğer yanlış yerden indirdiyseniz tokeninizi kaptırmış olabilirsiniz. Normal Discord uygulamasından VPN(RateLimit'ler genelde IP üzerinden atıldığı için.) ile girip kullanıcı adı, şifre, profil fotoğrafınızı değiştirirseniz(3'ünden 1IDE olabilir 3üde, tam bilmiyorum. Hepsini değişmeniz tedbir açısından daha iyi olacaktır.) Tokeniniz değişecektir.

Çözüm
Öncelikle BetterDiscord türü şeyler kullanmak yasak. Eğer yanlış yerden indirdiyseniz tokeninizi kaptırmış olabilirsiniz. Normal Discord uygulamasından VPN ile girip kullanıcı adı, şifre, profil fotoğrafınızı değiştirirseniz(3'ünden 1IDE olabilir 3üde, tam bilmiyorum. Hepsini değişmeniz tedbir açısından daha iyi olacaktır.) Tokeniniz değişecektir.
Doğru yerden indirdim. Yasak olduğunu bilmiyordum. Dediklerini deneyeceğim :)

Ek olarak muhtemelen 1 saat içinde RateLimit biter, o zaman VPN'siz giriş yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum, telefon onayının kalkması normal mi? Hani bana kod falan da gelmedi de.
VPN ile bağlandım ama işe yaramadı. Napalım bekleyecez. Fotoraf şifre vs. Yine dokunamıyorum. Ama yinede teşekkürler.

Ben emojiye fazla bastım bayağı ban yiyecek miyim diye kontrol ettim Hız sınırlarımızı sık sık aşmanız nedeniyle API'mize erişiminiz geçici olarak engelleniyor Discord hatası, böyle bir şey yazdı acaba ne bu?

Geri
Yukarı