Çözüldü Discord arayüz sohbeti aktifleştirilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

XosaiRR

Hectopat
Tertemiz çalışan Discord'um son zamanlarda oyun içi arayüz sorunu vermeye başladı. Oyuna giriyorum, arayüz açık, tuş da atanmış ama gözükmüyor IObit Uninstaller ile sildim, tekrar kurdum, hala aynı ama tuş atarken bana aşağıdaki engeli veriyor. Her şey açık, arayüz ayarları falan ama çalışmıyor oyunda. :/

DiscordTusAtamalari.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu arada sorun çözüldü. MSI Afterburner kulanıyordum ve onu kapatınca arayüz açıldı. Tekrar açtım arayüz kapandı yani FPS göstergemden dolayı imiş :D
Tertemiz çalışan Discord'um son zamanlarda oyun içi arayüz sorunu vermeye başladı. Oyuna giriyorum, arayüz açık, tuş da atanmış ama gözükmüyor IObit uninstaller ile sildim, tekrar kurdum, hala aynı ama tuş atarken bana aşağıdaki engeli veriyor. Her şey açık, arayüz ayarları falan ama çalışmıyor oyunda. :/

Eki Görüntüle 958307

Hocam o kısım hep öyle kalır. Orayı değiştiremezsiniz. Sadece tuş atamasını değişebilirsiniz.

1617608780627.png

Oyundayken arayüz görmek istediğiniz oyunların karşısındaki monitörü gri türüne getirin.

1617608832972.png

Oyun içi arayüzü etkinleştirmeyi unutmayın.

Hocam o kısım hep öyle kalır. Orayı değiştiremezsiniz. Sadece tuş atamasını değişebilirsiniz.

Eki Görüntüle 958316

Oyundayken arayüz görmek istediğiniz oyunların karşısındaki monitörü gri türüne getirin.

Eki Görüntüle 958318

Oyun içi arayüzü etkinleştirmeyi unutmayın.

Dediğiniz her şey tamam ama olmuyor yani bir sebebi yok bunun olması için Defender güvenlik duvarı da kapalı ama yok olmuyor.

Bu arada sorun çözüldü. MSI Afterburner kulanıyordum ve onu kapatınca arayüz açıldı. Tekrar açtım arayüz kapandı yani FPS göstergemden dolayı imiş :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı