Discord arkadaşımın yayınını izlerken benim sesim gitmiyor

469895

Decapat
Arkadaşlar, böyle bir sorunum yoktu. Bir anda oldu, yayına girince sesim asla gitmiyor. Yayından çıkınca konuşabiliyorum PC'den kullanıyorum Discord'u. Mikrofondan hatalı bir şey olduğunu sanmıyorum bir anda oldu ve sesim çok rahat gidiyor yayını izlemiyorken mikrofonda sıkıntı yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Arkadaşlarla Discord'dan film izlerken sesimin gitmediğini unutuyorum ve o kadar dediğim şey boşa gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, böyle bir sorunum yoktu. Bir anda oldu, yayına girince sesim asla gitmiyor. Yayından çıkınca konuşabiliyorum PC'den kullanıyorum Discord'u. Mikrofondan hatalı bir şey olduğunu sanmıyorum bir anda oldu ve sesim çok rahat gidiyor yayını izlemiyorken mikrofonda sıkıntı yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Arkadaşlarla Discord'dan film izlerken sesimin gitmediğini unutuyorum ve o kadar dediğim şey boşa gidiyor.

Tam çözüm gelene kadar alternatif video izleyebileceğiniz site önerisi yapabilirim.
Google Meet (önceki adıyla Hangouts Meet) - Ücretsiz Görüntülü Toplantılar ile rahatça yayın yapabilirsiniz, biz kullanıyorduk gayet memnunuz.

İsterseniz film izlerken bas-konuş'a alın.
İzlediğiniz şey bitince geri eski haline alırsınız.

Biraz değişik bir sorun ama şöyle bir çözümü var. Bende de olmuştu.

- Discord uygulamasını bulup sağ tıklayın.
- Oradan özelliklere basıp, dosya konumunu aç kısmına tıklayın.
- Gelen pencereden orada app-x.x.xxx sayılı bir dosya olacak. XXX yazdığıma bakma, herhangi bir sayı olabilir.
- Orada Discord uygulaması olacak. Sağ tıkla ve özelliklere gel.
- Oradan yönetici olarak çalıştırı tikle ve uyumluluk kısmından Windows XP service pack 3 veya Windows Vista 3 yapabilirsin. XP çalışmazsa, Vista çalışacaktır.
- Kaydet, uygulamayı aç ve dene.

Biraz değişik bir sorun ama şöyle bir çözümü var. Bende de olmuştu.

- Discord uygulamasını bulup sağ tıklayın.
- Oradan özelliklere basıp, dosya konumunu aç kısmına tıklayın.
- Gelen pencereden orada App-X. X. Xxx sayılı bir dosya olacak. Xxx yazdığıma bakma, herhangi bir sayı olabilir.
- Orada Discord uygulaması olacak. Sağ tıkla ve özelliklere gel.
- Oradan yönetici olarak çalıştırı tikle ve uyumluluk kısmından Windows XP service pack 3 veya Windows Vista 3 yapabilirsin. XP çalışmazsa, Vista çalışacaktır.
- Kaydet, uygulamayı aç ve dene.

Hocam denedim olmadı :( çıldıracağım çok garip bir sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı