Discord Bandaged Bd'i tekrar indir diyor

Tahakbay

Decapat
Normalde kullanıyordum ama Discord beklenmedik bir şekilde çöktü hatası veriyordu. Hallettikten sonra Bandaged Bd'yi tekrar kurmaya çalıştığımda hem olmuyor hem de Discord'a sanki Web'den giriyormuşum gibi oluyor, Discord'un uygulamasını indirmemi söylüyor.

Son düzenleme:
3. parti bir yazılım kullanıyorsunuz. Discord bunların yasak olduğunu ve kaldırılacağını söylemişti sanırsam. Bandaged'i silip Discord'u tekrar yüklerseniz sorun düzelir.

Normalde kullanıyordum ama Discord beklenmedik bir şekilde çöktü hatası veriyordu. Hallettikten sonra bandaged Bd'yi tekrar kurmaya çalıştığımda hem olmuyor hem de Discord'a sanki Web'den giriyormuşum gibi oluyor, Discord'un uygulamasını indirmemi söylüyor.

Aynısı bende de oldu bandaged herhalde bir bugu var artık thema falanda seçilmiyor Discord'u silip tekrar yükleyin.

Normalde kullanıyordum ama Discord beklenmedik bir şekilde çöktü hatası veriyordu. Hallettikten sonra Bandaged Bd'yi tekrar kurmaya çalıştığımda hem olmuyor hem de Discord'a sanki Web'den giriyormuşum gibi oluyor, Discord'un uygulamasını indirmemi söylüyor.
3.Parti uygulamalar korsana giriyor ve Discord da bunu doğruluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı