Discord devre dışı bırakılan hesabın açılması için T.C. kimlik numarası istiyor

Myxo

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Bugün sabah 8.30 saatlerinde hesabıma girmeyi denedim fakat hesabınız devre dışı bıraklmıştır dedi. Ondan sonra Gmail bakayım dedim internet baktığım kadarıyla yaşla ilgili bir sıkıntı var diyordu. Gmail'e baktığımda Discord'dan gelen böyle bir mail ile karşılaştım benden hem fotoğrafımı hem de kimliğimi istiyor anlam veremedim. Eğer Discord'un kendisi ise sıkıntı yok ama ne bileyim Discord bu. İstemez falan dedim bir buraya da danışayım dedim ssleri bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• Discord - 2.PNG
    Discord - 2.PNG
    61 KB · Görüntüleme: 247
  • Discord - 3.PNG
    Discord - 3.PNG
    62,5 KB · Görüntüleme: 230
  • Discord - 4.PNG
    Discord - 4.PNG
    71,1 KB · Görüntüleme: 260
Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün sabah 8.30 saatlerinde hesabıma girmeyi denedim fakat hesabınız devre dışı bıraklmıştır dedi. Ondan sonra Gmail bakayım dedim internet baktığım kadarıyla yaşla ilgili bir sıkıntı var diyordu. Gmail'e baktığımda Discord'dan gelen böyle bir mail ile karşılaştım benden hem fotoğrafımı hem de kimliğimi istiyor anlam veremedim. Eğer Discord'un kendisi ise sıkıntı yok ama ne bileyim Discord bu. İstemez falan dedim bir buraya da danışayım dedim ssleri bırakıyorum.

Yeni hesap aç.

Discord olsa bile kimliğinizi göndermeyin. Discord'un savunmasının yüksek olduğunu düşünmüyorum.

Verebilirsiniz, gercek Discord mail adresidir. Ornek olarak;

Yeni konular

Geri
Yukarı