Çözüldü Discord etkinliğim gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

heureyo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, laptop kullanıyordum ve Discord üzerinde oyun etkinliğim falan da açık kendim oynadığım oyunları örnek olarak Dead by Daylight oynuyor olarak görüyordum ya da Spotify dinlediğimde de görüyordum ve herkesin gördüğünü düşünüyordum ama çevremdekiler uzun zamandır kapalı olduğunu söyledi çok şaşırdım. Bunun laptoptan kaynaklanabileceğini düşündüm başta OBS üzerinden yayın açtığımda onun bildirimini ben bile görmeyince fark etmiştim. Laptop bozuldu yeni kasa toplama fırsatı yakaladım ve dün OBS üzerinden yayın açtım fakat aynı sorun devam ediyor ve bunun Discord odaklı olduğunu anlamış oldum. Tüm etkinlik durumlarım açık olsa da oyunları algılasa da sadece ben görüyorum başka kimse görmüyor. QR kod okutarak bağlanmıştım bir alakası olur mu bilmiyorum fakat yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Hepsi açık ya hatta kendim ekleme falan da yapıyorum ama olmuyor çok tuhaf bir sorun, mobildeyken dinlediğim müzik gözüküyor ama bilgisayarda bir sorun var ya da bir ayarı bozdum.

Başka bir Discord hesabına giriş yapmayı denediniz mi? Etkinliği gözüken arkadaşlarınızın hesaplarını deneyin eğer onlarda oluyorsa ayarları tek tek yapın.
1686401424153.png

Kayıtlı oyular kısmındaki kapalı olanları açık olarak düzelttiniz mi?

Not: Galiba işe yaramıyormuş.

Eki Görüntüle 1815133

Kayıtlı oyular kısmındaki kapalı olanları açık olarak düzelttiniz mi?

Not: Galiba işe yaramıyormuş.
Hepsi açık ya hatta kendim ekleme falan da yapıyorum ama olmuyor çok tuhaf bir sorun, mobildeyken dinlediğim müzik gözüküyor ama bilgisayarda bir sorun var ya da bir ayarı bozdum.

Başka bir Discord hesabına giriş yapmayı denediniz mi? Etkinliği gözüken arkadaşlarınızın hesaplarını deneyin eğer onlarda oluyorsa ayarları tek tek yapın.

Çözüm
Akşam deneyeceğim, teşekkür ederim

Arkadaşımla ayarları birer birer kontrol ettik etkinlik gizliliği kısmında büyük sunuculara katılırken etkinlik durumunu varsayılan olarak paylaş kapalıymış onu açtım çözüldü, yardımın için teşekkür ederim <3

Son düzenleme:
Akşam deneyeceğim, teşekkür ederim

Arkadaşımla ayarları birer birer kontrol ettik etkinlik gizliliği kısmında büyük sunuculara katılırken etkinlik durumunu varsayılan olarak paylaş kapalıymış onu açtım çözüldü, yardımın için teşekkür ederim <3

Selam, bunu duyduğuma sevindim :). Rapor Kısmına tıklayıp çözüm olarak işaretliyebilirseniz müteşekkir olurum <3 iyi Sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı