Discord etkinlikleri nasıl sunucuya eklenir?

mertcan.dmn81

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir arkadaşın sunucusunda.

1655833717173.png

Sağda gördüğünüz bir etkinlik başlat simgesi var ve bastığımızda.

1655833758466.png

Aktiviteler açılıyor fakat kendi sunucuma geldiğimde bu özellik yok. Kendisine sorduğumda ben hiçbir şey yapmadım otomatik geldi diyor. Bunu sunucuma eklemenin bir yolu var mıdır?

Arkadaşlar bir arkadaşın sunucusunda.

Eki Görüntüle 1427141

Sağda gördüğünüz bir etkinlik başlat simgesi var ve bastığımızda.

Eki Görüntüle 1427142

Aktiviteler açılıyor fakat kendi sunucuma geldiğimde bu özellik yok. Kendisine sorduğumda ben hiçbir şey yapmadım otomatik geldi diyor. Bunu sunucuma eklemenin bir yolu var mıdır?

Sunucu ayarlarından topluluğu etkinleştirmeniz gerekiyor daha sonra kendisi otomatik olarak açılıyor. Sunucu Sağ Tık - Sunucu Ayarları - Topluluğu Etkinleştir

Hocam beta yoluyla gelmiş arkadaşınıza yani yeni bir özelliği discord bazı sunuculara vererek test ediyor.
Sorunuza gelirsek;

Evet bir yolu var buda BETTERDİSCORD ya da benim Discord'da yasak olmadığını bildiğim bi şekilde DİSCORD BOTLARI kullanarak özelliği kullanabilirsin.

Dediğim özellik değilmiş yanlış anlamışım.
evet farkettim

Hocam beta yoluyla gelmiş arkadaşınıza yani yeni bir özelliği Discord bazı sunuculara vererek test ediyor.
Sorunuza gelirsek;

Evet bir yolu var bu da BETTERDİSCORD ya da benim Discord'da yasak olmadığını bildiğim bir şekilde Discord BOTLARI kullanarak özelliği kullanabilirsin.

Teşekkürler

Geri
Yukarı