Discord hesabı çalındı

FEELMYFORCE

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, Discord hesabım surekli Rusça sunuculara katılıp duruyordu. İlk başta önemsemedim ama mesajlara baktıgımda bir ölüm tehdit mesajı aldım ve benim hesabımdan bir başkasına Rusça kumar sitesi linki gönderilmiş. Endişelenmeli miyim, yoksa herkesin başına boyle şeyler gelir mi? Discord'da ayrıca yapabilirsem hesabı sileceğim. Tehdit mesajında agır kufurler falan yazıyordu. Eger sunucusundaki kuralları takip etmezsem bulunucak ve öldurulucekmişim.

Dosya Ekleri

• kujar.png
    kujar.png
    1 MB · Görüntüleme: 199
  • mesaj.png
    mesaj.png
    60,7 KB · Görüntüleme: 226
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Discord hesabım surekli Rusça sunuculara katılıp duruyordu. İlk başta önemsemedim ama mesajlara baktıgımda bir ölüm tehdit mesajı aldım ve benim hesabımdan bir başkasına Rusça kumar sitesi linki gönderilmiş. Endişelenmeli miyim, yoksa herkesin başına boyle şeyler gelir mi? Discord'da ayrıca yapabilirsem hesabı sileceğim. Tehdit mesajında agır kufurler falan yazıyordu. Eger sunucusundaki kuralları takip etmezsem bulunucak ve öldurulucekmişim.
Troll bir sunucu olabilir hocam, discord ile iletişime geçin yine de.

Hocam siz bence Discord ile iletişime geçin eğer bir sonuç çıkmaz ise hesabı silin bir şey yapamazlar çok büyük ihtimalle sıkıntı yok ama eğer çok endişe ediyorsanız Kaspersky indirip deneme sürümünden ya da başka bir araçtan VPN'i değiştirebilirsiniz.

Geri
Yukarı