Discord hesabı çalındı

LastEmperor

Decapat
Makaleler
2
Hesabımı açmaya çalıştığımda burada bir şeyler dönüyor diye bir yazı çıktı.
Daha sonrasında telefonumu doğruladım.
Ondan sonra bu manzarayla karşılaştım:

Ekran görüntüsü 2022-03-02 191530.png

Tanımadığım yüzlerce kişiye bu linklerden gitmişti.
Daha sonrasında yanlışlıkla telefon numarasını kaldırdım.
Şu anda tekrardan telefon doğrulaması istiyor ancak girdiğimde bu telefon numarası başka bir yerde kullanılmış diye hata veriyor.

Discord'a ticket attım ama yardımcı olmadılar, onu da buraya bırakayım:

1646310471032.png

Öncelikle geçmiş olsun aynı olay benim de başıma geldi bir linke tıkladıysanız ondan kaynaklı olabilir ya da virüs indirdiniz ondan olabilir tavsiyem şifrenizi değişin aksi taktirde ikinci bir spam atabilir.

Öncelikle geçmiş olsun aynı olay benim de başıma geldi bir linke tıkladıysanız ondan kaynaklı olabilir ya da virüs indirdiniz ondan olabilir tavsiyem şifrenizi değişin aksi taktirde ikinci bir spam atabilir.

Evet Windows Defender da uyardı, Gmail'de bilgisayarınızda zararlı yazılım olabilir diye oturumumu kapattı.
Şifremi nereden değiştirebilirim?

Evet Windows Defender da uyardı, Gmail'de bilgisayarınızda zararlı yazılım olabilir diye oturumumu kapattı.
Şifremi nereden değiştirebilirim?
Şifre değiştirmeden önce bilgisayarınızın internet bağlantısını kesin. Kaspersky Cloud Security Free ve Malwarebytes ile güvenli modda tam tarama yap. Keylogger olabilir.
Tarayicini sıfırla, eklentileri kontrol et.

Şifre değişince token da değişiyormuş. Şifrelerini değiştir. 2 aşamalı doğrulama aç.

Discord uygulaması fake olabilir, kaldırıp DC nin kendi sitesinden yeniden yükleyin.

Hesabımı açmaya çalıştığımda burada bir şeyler dönüyor diye bir yazı çıktı.
Daha sonrasında telefonumu doğruladım.
Ondan sonra bu manzarayla karşılaştım:

Eki Görüntüle 1321365

Tanımadığım yüzlerce kişiye bu linklerden gitmişti.
Daha sonrasında yanlışlıkla telefon numarasını kaldırdım.
Şu anda tekrardan telefon doğrulaması istiyor ancak girdiğimde bu telefon numarası başka bir yerde kullanılmış diye hata veriyor.

Discord'a ticket attım ama yardımcı olmadılar, onu da buraya bırakayım:

Eki Görüntüle 1321368

Hocam hesabınız banlanmamış ki? Neden Discord desteğe hesabım banlandı diye yazıyorsunuz? Kaspersky ile tarayın sonra hesabınızın tokeni çalınmış büyük ihtimalle şifresini değiştirin tokeni de değişir.

Geri
Yukarı