Discord Hesabı Devre Dışı Bıraktı

İyi Sosyaller. Bunun sebebi nedir? İnternet değiştirdiğim için telefon ve PC'de DC hesabımdan çıkılmıştı. Ben de birkaç kez yanlış şifre girince böyle oldu. Geri nasıl açacağım?
Hesabınız mail doğrulanmış mıydı? Eğer mail doğrulanmış ise ekranda telefon numarası ile hesabı doğrulayıp hesabı geri açabiliyor olmanız gerek.

Discord yardım a yazın oradan yardım edeceklerdir size belki yoğunluktan biraz bekletebilirler ama deneyin.

Discord support ekibi ile iletişime geçebilirsin. Böyle bir sebepten kapatmış olmaları tuhaf aslında. Çok fazla kişiye DM atmış mıydın acaba?

Kötü bir link veya spam atmadım. Çok kişi ile sohbet ettim ama bununla ilgisi olduğunu sanmıyorum.

Hesabınız mail doğrulanmış mıydı? Eğer mail doğrulanmış ise ekranda telefon numarası ile hesabı doğrulayıp hesabı geri açabiliyor olmanız gerek.

Telefon numaram ve E-postam duruyor hesapta.
Discord yardım a yazın oradan yardım edeceklerdir size belki yoğunluktan biraz bekletebilirler ama deneyin.
Supporta mail atman lazım hesabın kesin acılmama gibi durumuda var bu arada.
Discord support ekibi ile iletişime geçebilirsin. Böyle bir sebepten kapatmış olmaları tuhaf aslında. Çok fazla kişiye DM atmış mıydın acaba?

Support'a mail attım. Çözmezlerse ne yapacağım? Hesap neredeyse 2 yıllık. Yazık olur... Durduk yere yapılması üzdü.

Kötü bir link veya spam atmadım. Çok kişi ile sohbet ettim ama bununla ilgisi olduğunu sanmıyorum.

Support'a mail attım. Çözmezlerse ne yapacağım? Hesap neredeyse 2 yıllık.
Çok kişi ile sohbet etmek değil de, yeni kişilere hızlı hızlı mesaj atmak. Mesela bana bir tane, bir diğer arkadaşa bir tane...

Support'a mail attım. Çözmezlerse ne yapacağım? Hesap neredeyse 2 yıllık. Yazık olur... Durduk yere yapılması üzdü.
Çözmezlerse hesabın ana mailinin sende olduğunu, dilerlerse o maile bir e-posta gönderip kontrol etmelerini iste. Ana maile çok önem gösteriyor Discord ekibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı