Discord hesabım çalındı

Furkan78

Hectopat
Daha fazla  
2 gün önce Discord'um hacklendi. İngilizce olarak oyunuma destek verebilir misin? Link şifre 12345 yazıyordu bütün arkadaşlarıma yazılmış. Nasıl hacklendi? Bir bilgim yok. Bilgisayarımı zaten 1 hafta olmadı formatladım, virüs falan yok gösteriyor bundan 1 2 hafta önce de Instagram'ım ile YouTube hesabım hacklendi. Beni nasıl hackliyebiliyorlar? Bir yardımcı olabilir misiniz ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha öncesinden sunucuna eklediğin bir bot vs var mı ? Belki botlara verdiğin izinlerden kaynaklı olabilir.

2 gün önce Discord'um hacklendi. İngilizce olarak oyunuma destek verebilir misin? Link şifre 12345 yazıyordu bütün arkadaşlarıma yazılmış. Nasıl hacklendi? Bir bilgim yok. Bilgisayarımı zaten 1 hafta olmadı formatladım, virüs falan yok gösteriyor bundan 1 2 hafta önce de Instagram'ım ile YouTube hesabım hacklendi. Beni nasıl hackliyebiliyorlar? Bir yardımcı olabilir misiniz ne yapabilirim?

Dostum bence seni "hacklemediler".Hiç yakın arkadaşına şifre vs verdin mi?

Linke tıkladınız mı? Tam anlayamadım.

Şifrenizi değiştirin ve 2AD ekleyin. Daha sonrasında Discord Desteğe ulaşarak izniniz dışında böyle bir olayın olduğunu anlatın. Yoksa şikayet edilip hesabınız kapatılabilir.

İnstagram ve youtube hesabın da hacklendiyse biri bir şekilde senin tüm hesaplarına erişim sağlamış. Bence hesaplarına telefon doğrulaması ekle ve şifrelerini tek tek değiştir. Umarım hacklenen hesapları kurtarabilirsin.

Bir bilgi vermişsiniz demek ki. Kuru kuru bi linke tıklayınca hesap çalıncağını sanmıyorum. Veya tarayıcı üzerinden Discord’a giriş yaptıysanız o yüzden de olabilir. En iyisi bu konularda daha bilgili olan @Eray T hocamı çağırmak.

Daha öncesinden sunucuna eklediğin bir bot vs var mı? Belki botlara verdiğin izinlerden kaynaklı olabilir.

Discord sunucum yok ki benim.
Instagram ve YouTube hesabın da hacklendiyse biri bir şekilde senin tüm hesaplarına erişim sağlamış. Bence hesaplarına telefon doğrulaması ekle ve şifrelerini tek tek değiştir. Umarım hacklenen hesapları kurtarabilirsin.

Instagram'ı kurtardım youtubeyide kurtardım 1 Haziran'da hesabımı verecekler discorduda kurtartım sanırım hacklendi derken hesabıma erişim sağlayım gönderi falan paylaşmışlar.
Linke tıkladınız mı? Tam anlayamadım.

Hayır linke tıklamadık görür görmez mesajları sildim arkadaşlarada zarar gelmesin diye.
Dostum bence seni "hacklemediler".hiç yakın arkadaşına şifre vs verdin mi?

Yok hiç kimse bişiyi mi bilmiyor.

Selam, farklı sitelere hiç girdiniz mi, veya bir şey indirdiniz mi?
Keylogger vakası olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı