Discord hesabım çalındı

RayzZz

Yoctopat
Daha fazla  
Bana birisnden bir Discord Nitro linki geldi bastımda site falan her şeyi aynıydı. Bir tik güvenemedim yine araştırdım bir şey cıkmadı sonra güvenilir dedim. Kullanıcı adı şifre yazdım bir gün sonra hesabım ele geçirilmiş. Bir sürü o sahte linklerden atılmış Discord yetkilileri sağ olsun hesabı devre dışı bırakmış şey soracağım Discord hesabım calındı diye başka şeylerde ellerine geçebilir mi? Örnek mail başka hesaplar.

Bana birisnden bir Discord Nitro linki geldi bastımda site falan her şeyi aynıydı. Bir tik güvenemedim yine araştırdım bir şey cıkmadı sonra güvenilir dedim. Kullanıcı adı şifre yazdım bir gün sonra hesabım ele geçirilmiş. Bir sürü o sahte linklerden atılmış Discord yetkilileri sağ olsun hesabı devre dışı bırakmış şey soracağım Discord hesabım calındı diye başka şeylerde ellerine geçebilir mi? Örnek mail başka hesaplar.

Hocam aynısını ben yaşadım ama bana link gelmedi PC'ye trojan bulaşmıştı. Dmdeki herkese gönderilmişti linklerden. Eğer dediğiniz gibi sadece linkten Discord hesabınıza giriş yaptıysanız sıkıntı olmaz. Ama yine de garip bir mail gelirse dikkat edin hocam.

Hayır sadece discord tokenin ele geçirilmiş. Merak etme bir şey yapamazlar. Ama her zaman dediğim gibi. Çift doğrulamayı açmaktan çekinmeyin artık.

Banada aynı mesaj gelmişti arkadaşım düşmüştü o tuzağa. Bana discord.org diye site atmışlardı tıklamadım çünkü discordun sitesi discord.com dur. Kimilerinede dlscord.com diye geliyor.

Lütfen dikkat!! URL kısmını sürekli gözden geçirin!! dissord.com/12345falanfilan (link çalışmaz tıklandığında) tarzı bir URL'ye bastın dikkat etmediğin için! DisCord.com' a dikkat et bide sana verdiğim disSord.com linkine dikkat et farkı anladın umarım! dediğim bunlar scam (dolandırıcı) linklerdir! farklı farklı tanımadığım kişilerden geldi ise eğer hemen discord ekibine raporla, ancak yakın arkadaşından geldi ise o linke basmasın diye uyar!

evet benikindednde linkler gönderildi

Yeni konular

Geri
Yukarı