Discord hesabım çalındı

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Yeniyim daha, hatam varsa söylersiniz. Discord hakkında konu yok. Neyse, konumuza dönelim. Benim hesabım çalındı arkadaşlar.
E-posta adamın üzerine kurulu, tel benim üzerime. 2 aşamalı doğrulama var. O da benim üzerime kurulu ama telefondan sıfırlayınca mail kontrol edin diyor, ne yapmalıyım? Yardım edin lütfen.

Bu tam olarak çalmak sayılmaz zaten kimin e-postası üzerine kayıtlı ise o kişiye destek verir. Ayrıca Discord'a talep vermek için o hesaba bağlı e-maile gider o bildirim. Size tavsiyem büyük sunucularda mod falan değil iseniz o hesabı unutun. Kendi e-mailiniz ile hesap açın. Discord'a bilet atsanız bile dediğim gibi mail size ait olmadığı için veya bildirim alamadığınız için işleme devam edemezsiniz.

Arkadaşlarını falan haberdar et benim Instagram çalınmıştı malum anime fotosu paylaşmışlar dı papaz olduk akrabalarla.

Bu tam olarak çalmak sayılmaz zaten kimin e-postası üzerine kayıtlı ise o kişiye destek verir. Ayrıca Discord'a talep vermek için o hesaba bağlı e-maile gider o bildirim. Size tavsiyem büyük sunucularda mod falan değil iseniz o hesabı unutun. Kendi e-mailiniz ile hesap açın. Discord'a bilet atsanız bile dediğim gibi mail size ait olmadığı için veya bildirim alamadığınız için işleme devam edemezsiniz.

Sunucum var bir tane, o da 123 üyeydi. Adam hepsini banlamış. :/

Bir tane botum var. 50 sunucuda ekli. Hesabımı kaybetmek istemiyorum.
Team Viewer'dan bağlanıp yapabilir misiniz acaba?
Arkadaşlar, e-posta adamda ama 2 aşamalı doğrulama var. Nasıl sıfırlayabilirim?

Sunucum Var bir tane oda 123 üyeydi adam hepsini banlamış :/

Bir tane Botum var 50 Sunucuda Ekli Hesabımı Kaybetmek istemiyorum ya
Team wieverden bağlanıp yapabilir misiniz acaba
Arkadaşlar e-posta adamda ama 2 aşamalı doğrulama var nasıl sıfırlicam

Dediğim gibi e posta elinde olmazsa attığın biletin cevabına erişilemez. Sen yine de dene belki modlardan biri insaflı çıkar yardım eder sana. Keşke Discord hesabınıza erişebiliyorken e postanızı değiştirseydiniz. Bana bu durum pek güvenceli gelmez açıkçası. 2 aşamalı doğrulama için ise telefonda Google'in bir uygulaması var her 30 saniyede yeni kod geliyor. Eğer onu hesabına bağladıysan veya Discord üzerinden yedek kodları kopyaladıysan bir yere hesaba girip şifreni ve e postanı değiştirebilirsin. Kodlar da yoksa yapabilecek bir şey kalmıyor ne yazık ki :(

Dediğim gibi e posta elinde olmazsa attığın biletin cevabına erişilemez. Sen yine de dene belki modlardan biri insaflı çıkar yardım eder sana. Keşke Discord hesabınıza erişebiliyorken e postanızı değiştirseydiniz. Bana bu durum pek güvenceli gelmez açıkçası. 2 aşamalı doğrulama için ise telefonda Google'in bir uygulaması var her 30 saniyede yeni kod geliyor. Eğer onu hesabına bağladıysan veya Discord üzerinden yedek kodları kopyaladıysan bir yere hehesaba girip şifreni ve e posta 7 değiştirebilirsin. Kodlar da yoksa yapabilecek bir şey kalmıyor ne yazık ki :(

Kodlar yok ama 2 aşamalı doğrulama var.

Dediğim gibi e posta elinde olmazsa attığın biletin cevabına erişilemez. Sen yine de dene belki modlardan biri insaflı çıkar yardım eder sana. Keşke Discord hesabınıza erişebiliyorken e postanızı değiştirseydiniz. Bana bu durum pek güvenceli gelmez açıkçası. 2 aşamalı doğrulama için ise telefonda Google'in bir uygulaması var her 30 saniyede yeni kod geliyor. Eğer onu hesabına bağladıysan veya Discord üzerinden yedek kodları kopyaladıysan bir yere hesaba girip şifreni ve e postanı değiştirebilirsin. Kodlar da yoksa yapabilecek bir şey kalmıyor ne yazık ki :(

Hesabıma bağlı o uygulama. Nasıl yapacağım?

Kodlar yok ama 2 aşamalı doğrulama var.

Hesabıma bağlı o uygulama. Nasıl yapacağım?
Uygulamanın ismi authenticator ve uygulamanın Discord hesabınıza bağlı olması lazım. Aksi taktirde kod alamazsınız. İşlem basit bağlıysa uygulamaya giriyorsun süreli kod geliyor ekranına.

Uygulamanın ismi authenticator ve uygulamanın Discord hesabınıza bağlı olması lazım. Aksi taktirde kod alamazsınız. İşlem basit bağlıysa uygulamaya giriyorsun süreli kod geliyor ekranına.

Bende Authy var, kayıtlı.

Geri
Yukarı