Discord hesabım devre dışı bırakıldı

46imt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Benim hesabı devre dışı bıraktılar birdenbire bir sunucuya baskın düzenledin yazıyor neden olarak ancak 10 tane sunucuda üyeliğim var sadece bunlar dışına çıkmadım ne yapalım?
@Ram_kafasi

Dosya Ekleri

• Discord konuşma.jpg
    Discord konuşma.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 127
  • Discord konuşma.jpg
    Discord konuşma.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 121
  • Discord konuşma.png
    Discord konuşma.png
    133,5 KB · Görüntüleme: 109
  • Discord konuşma.png
    Discord konuşma.png
    125,5 KB · Görüntüleme: 119
3. taraf bir uygulama kullandınız mı? (arka plan değiştirici, değişen açıklama, token alma bugu, BetterDiscord gibi...)

Benim hesabı devre dışı bıraktılar birdenbire bir sunucuya baskın düzenledin yazıyor neden olarak ancak 10 tane sunucuda üyeliğim var sadece bunlar dışına çıkmadım ne yapalım?
@Ram_kafasi

Evet, az önce @46imt ile beraber benim de hesabım nedensizce devre dışı bırakıldı. Üçüncü taraf bir program kullanmamıştım.

@Ram_kafasi

Hocam şu an fark etttim maaşallah sabıkanız kabarık. 3. taraf yazılım kullanımı, ağır küfür / hakaret, sunucu patlatmak gibi...

Hocam şu an fark etttim maaşallah sabıkanız kabarık. 3. taraf yazılım kullanımı, ağır küfür / hakaret, sunucu patlatmak gibi...
Sabıka kabarık ama altını dolduracak kanıt yok sanırım. Ne 3. taraf yazılımlar ile işim oldu bu güne kadar ne de küfür etmek gibi bir acizlikte bulundum. Discord desteğe geri bildirimde bulunduk @46imt ile beraber. Ne olacağını izleyeceğim.

Sabıka kabarık ama altını dolduracak kanıt yok sanırım. Ne 3. taraf yazılımlar ile işim oldu bu güne kadar ne de küfür etmek gibi bir acizlikte bulundum. Discord desteğe geri bildirimde bulunduk @46imt ile beraber. Ne olacağını izleyeceğim.

30 gün içerisinde itiraz hakkınız bulunmakta. Kanıtlayabilirseniz açılacaktır hesabınız. Olmaz ise üstüne bir soğuk suda içebilirsin :(.

Sunucu patlamak gibi bir eylemim olmadı ayrıca kimseye küfür veya hakaret yazmadım gram olsun dikkatli davrandım çevremde birkaç kişide aynı durumda şu anda hepsi saat 23:00'da e posta gelmiş ve hesapları devre dışı bırakılmış umarım bir sorun vardır sistemde.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı