Discord hesabım hacklendi

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
Hacker hesaba zarar vermiyor ama hack linkleri atıyor ve tıklayan hackleniyor. Tüm arkadaşlarım beni engellemiş. Acaba o hacker'ı nasıl hesabımdan atabilirim? Lütfen yardım edin.

E posta yenile şifre yenile 2 aşamalı doğulama aktifleştir mail+tel ve açıklamana hesabım çalınıyor link vb gelirse sorumlusu ben değilim gibi vb yazarsan daha doğru olur ve bilmediğin kişileri Ark'dan cıkar ve o mesajı hangi discordan atıyorsa o discordan cık ve telefon doğrulama olan kişiler ya da e posta doğrulama olann kişiler sana yazarsa daha doğru olur hacklenirse hesabı alamasan doğrulamalar sayesinde Discord ile iletişime geçip kurtarırsın.

Aynısı bana 5 kere yaşandıve dün de aynı şekilde. Şifrey ideğiştir ve 2 aşamalı doğrulamayı aktifkeltir.

Hesabın şifresini değiştirip 2AD'yi (İki Aşamalı Doğrulama) açmalısın tam güvenlik için. Ekstaradan Kaspersky ya da Malwarebytes ile tarama yapmayı unutma. Tokenin çalındığı için hesabına giriş yapmadan belli başlı şeyler yapılabilir ki yapılmış bile.

Peki ayrıyeten neler yapabilirim? Tüm arkadaşlarımı kaybetmeden☹️
Herkese teşekkür ederim. Telefondan bu işlemleri yaptım ve PC'den denedim doğrulama 2 aşamalı doğrulama kodu olmadan girilmiyor. Sanırım o hacker artık hesaba giremeyecek. Sağ olun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı