Discord hesabına telefon numarası eklerken "Invalid Phone Number"

Hamza2334

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar arasında bir sunucu kurmuştuk. Ben de fake hesapla sunucuya girip trollemek istedim. Açtığım hesabın mailini temp mail'den aldım ve doğal olarak açtıktan sonra telefon doğrulaması istedi. Ben de yaptım fakat tam hesap doğrulandığı zaman banlandı o hesap. Bazı sunucularda telefon doğrulaması gerekiyor konuşmak için ve ben de ana hesabıma telefonumu geri eklemek istedim ama benim kendi numaram olmasına rağmen "invalid Phone number" diyor ve kabul etmiyor numarayı. Bir çözümü var mı?

Arkadaşlar arasında bir sunucu kurmuştuk. Ben de fake hesapla sunucuya girip trollemek istedim. Açtığım hesabın mailini temp mail'den aldım ve doğal olarak açtıktan sonra telefon doğrulaması istedi. Ben de yaptım fakat tam hesap doğrulandığı zaman banlandı o hesap. Bazı sunucularda telefon doğrulaması gerekiyor konuşmak için ve ben de ana hesabıma telefonumu geri eklemek istedim ama benim kendi numaram olmasına rağmen "invalid Phone number" diyor ve kabul etmiyor numarayı. Bir çözümü var mı?
Spam yaptığınızı algılamıştır. Ben alt hesap açmaya çalıştığımda hesabı banladı.

Arkadaşlar arasında bir sunucu kurmuştuk. Ben de fake hesapla sunucuya girip trollemek istedim. Açtığım hesabın mailini temp Mail'den aldım ve doğal olarak açtıktan sonra telefon doğrulaması istedi. Ben de yaptım fakat tam hesap doğrulandığı zaman banlandı o hesap. Bazı sunucularda telefon doğrulaması gerekiyor konuşmak için ve ben de ana hesabıma telefonumu geri eklemek istedim ama benim kendi numaram olmasına rağmen "invalid Phone number" diyor ve kabul etmiyor numarayı. Bir çözümü var mı?

Sunucu ayarlarından e posta doğrulamasına çek o zaman telefon doğrulaması istemeycektir.
Ama diğer sorununuzu bilmiyorum.

Telefonun zaman aşımına uğramış olabileceğini fakat bunu kaldıramayacaklarını çünkü sistem tarafından koyulduğunu söylediler en azından sorunu öğrenmiş oldum sayenizde. Çözümü de beklemek, tekrardan teşekkürler.
Daha önce bu gibi sorunla karşılaşmış olan birisi talep atarak çözmüştü sorununu, bu sebeple talep atmanızı önermiştim aslında. Rica ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı