Discord hesap güvenliği nasıl artttırılır?

Daha fazla  
Arkadaşlar benim Discord hesabımda güçlü bir şifre ve 2adli doğrulanmış bir e posta var. Hesabım güvende midir? Ayrıca farklı bir cihazdan giriş yapılınca, IP doğrulaması e-postama gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok zira telefona format atılırsa authenticator'ı taşıyamazsan bir daha giremeyebilirim Google authenticator'ı yani ama Gmail hesabı ile aktarım yapılıyorsa 2FA yapabilirim.

SMS olarak gönderiyor. Ayrıca koda artık erişiminiz falan yoksa kaldırabiliyordunuz yanlış hatırlamıyorsam.

Google uygulamasını silerseniz Discord'un QR kod için yaptığı hesaptan çıkış yaptığınız dahilinde backup kodunuz yoksa bir daha alamazsınız, yapacağınızı yapmışsınız diğer yapmanız gereken önüne gelen dosyayı indirmemek olacaktır.

Başka bir cihazdan girildiğinde geliyordu. Bu cihaza güven mantığı.8
Anladım bu e postaya da ip doğrulama şeklinde geliyordu sanırsam ama dediğim gibi google authenticator çok bilmediğimden telefona format vs atılırsa giremeyebilirim diye korkuyorum eğer bunlar için google authenticator un bir önlemi var ise kullanabilirim tabii ki de
Google uygulamasını silerseniz Discord'un QR kod için yaptığı hesaptan çıkış yaptığınız dahilinde backup kodunuz yoksa bir daha alamazsınız, yapacağınızı yapmışsınız diğer yapmanız gereken önüne gelen dosyayı indirmemek olacaktır.
Anladım zaten bu dosyalar konusunda dikkatliyimdir bilgilendirdiğiniz için sağolun
Bu arada rahatsız ettiysem kusura bakmayın bir şey daha soracağım e mail e gelen ip doğrulama mailleri e mail i discirdda doğrulafıktan sonra ltomatik olarak aktive ediliyor mu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı