Discord hesap tokeni nedir?

Oğuzhan Necip Şahin

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
31
Yer
Bursa, Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Teknoloji Yazarı
Sizin Discord sunucularına erişiminiz için kullanılan, hesap kullanıcı isminizin ve şifrenizin bir şifrelemesiniz. Hesap kullanıcı isminizin veya şifrenizin değişmesi hesap jetonunuzu da değiştirecektir.

KalyWare

Picopat
Kullanıcı kimliğin gibi veya tarayıcı çerezlerin gibi düşünebilirsin. Tokenine sahip olan bir kullanıcı 2AD veya şifre affetmeden direkt olarak hesabına erişim sağlayabiliyor

KS
KS
yshn

yshn

Picopat
Daha fazla  
Sizin Discord sunucularına erişiminiz için kullanılan, hesap kullanıcı isminizin ve şifrenizin bir şifrelemesiniz. Hesap kullanıcı isminizin veya şifrenizin değişmesi hesap jetonunuzu da değiştirecektir.

Ben sahte Nitro yemiştim de yedikten sonra şifremi değiştirmiştim. Herhalde bir şey olmamıştır.

xopeSs

Hectopat
Daha fazla  
Ben sahte Nitro yemiştim de yedikten sonra şifremi değiştirmiştim. Herhalde bir şey olmamıştır.

Genelde Discord hesaplarını çaldıktan sonra hesabın tokenında kaydediyorlar sen hesabının şifresini e postasını hatta 2ad etkinleştirsen bile adam anında giriş yapabiliyor senin hesaptan belki senin hesabının tokenı ile bot bile yazmış olabilir.
Ha bot dediğimde herkese aynı anda sahte link gönderen bottan bahsediyorum.

Yukarı