Discord İle Microsoft Arasındaki Görüşmeler Sonlandırıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Discord Microsoft

Microsoft ve Discord arasındaki satın alma görüşmelerinin sona erdiği iddia ediliyor. Mart ayında Microsoft tarafından Discord alımı için bir hamle yapıldığı ortaya çıkmıştı. Microsoft’un şirketi satın almak üzere 10 milyar doların üzerinde bir teklif vermeye hazır olduğu söyleniyordu. Diğer taraftan, Epic Games ve Amazon’un da platformu satın almak için görüşmeler yaptığı ancak bunların da iyi […]

Devamı: Discord İle Microsoft Arasındaki Görüşmeler Sonlandırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Discord'u gerçekten anlamıyorum yahu arkadaşım yeni bir uygulama çıkarsa sana benzeyen ve GIF'i falan bedava yapsalar paşa paşa o nitron artık değerlenmeyecek ve sende mecburen fiyatları düşüreceksin ya da bedava yapacaksın ki yapsanda anlamı kalmaz sadece Discord Nitro'su ile meşhur başka türlü hiçbir özelliği olduğunu düşünmüyorum umarım Discord benzeyen ve onu ezecek yeni bir program çıkar görürüm o zaman ne yapacaklarını.

Discord'u gerçekten anlamıyorum yahu arkadaşım yeni bir uygulama çıkarsa sana benzeyen ve GIF'i falan bedava yapsalar paşa paşa o nitron artık değerlenmeyecek ve sende mecburen fiyatları düşüreceksin ya da bedava yapacaksın ki yapsanda anlamı kalmaz sadece Discord Nitro'su ile meşhur başka türlü hiçbir özelliği olduğunu düşünmüyorum umarım Discord benzeyen ve onu ezecek yeni bir program çıkar görürüm o zaman ne yapacaklarını.

Cidden Discord Nitro'nun 60 FPS yayın dışında çok matrak bir özelliği yok sırf bunun için Discord'u satın almaları tuhaf. Zamanında TS3 vardı tek eksisi sunucuların paralı olmasıydı DC sunucuları bedava yaptı ve TeamSpeak'ı mezara gömdü yakında DC'yi de gömerler.

Geri
Yukarı