Discord j4j bot güvenilir mi?

Redlue.sT

Hectopat
Daha fazla  
Ben Discord adlı yazışma platformunda kendi sunucumun reklamını yapmak için yan hesaplarımdan j4j botu açıyorum ve botlar bana yazanlara karşılık benim sunucumun reklamını yapıyor fakat botlara ben yan hesaplarımın bilgilerini (token, user ID) giriyorum kendi ana hesabımda açsam sorun olur mu? Cevap yazanlara teşekkür ederim.

150.000'lik j4j sunucuları var bunun yasak olsaydı Discord bu kadar büyük bir sunucuyu emin ol kapatırdı.
Öncelikle Discord ToS'unu bir okumanızı öneririm o sunucular j4j yapmıyor kısa bir yazı ile sunucularını geri açtırabiliyorlar merak etmeyin eğer j4j mesajını atan ilk sizin hesabınızsa suç size aktarılmış olur. Karşı da ki kişi zarar duymaz.

Öncelikle Discord Tos'unu bir okumanızı öneririm o sunucular j4j yapmıyor kısa bir yazı ile sunucularını geri açtırabiliyorlar merak etmeyin eğer j4j mesajını atan ilk sizin hesabınızsa suç size aktarılmış olur. Karşı da ki kişi zarar duymaz.

İlk mesajı ben atmıyorum dediğim gibi ilk karşı taraf bana mesajını yolluyor bende ona botum ile kendi sunucumu yolluyorum ki adamın sunucusuna katılmıyorum.

150.000'lik j4j sunucuları var bunun yasak olsaydı Discord bu kadar büyük bir sunucuyu emin ol kapatırdı.
Sen kendinden bu kadar eminsen neden güvenmiyorsun? Eğer yapacaksan bile ki tavsiye etmem yan hesap açıp onunla bu işlere bulaş. Çünkü bir süreden sonra hesabın peri bacalarına dönecek. Tavsiye etmememin sebebi ise başına bela alabilirsin. Özel bir yazılımın gömülü olduğu bir linke tıklarsın ve tokenini çaldırırsın. Tokenini çaldırırsan hesabın elden gider. Token hesabın şifresi gibidir. Ancak hesabın şifresini değiştirisen token değişir. Tehlikeli işler, bulaşma.

Sen kendinden bu kadar eminsen neden güvenmiyorsun? Eğer yapacaksan bile ki tavsiye etmem yan hesap açıp onunla bu işlere bulaş. Çünkü bir süreden sonra hesabın peri bacalarına dönecek. Tavsiye etmememin sebebi ise başına bela alabilirsin. Özel bir yazılımın gömülü olduğu bir linke tıklarsın ve tokenini çaldırırsın. Tokenini çaldırırsan hesabın elden gider. Token hesabın şifresi gibidir. Ancak hesabın şifresini değiştirisen token değişir. Tehlikeli işler, bulaşma.

Benim kullandığım bot karşıdaki adamın gönderdiği linke tıklamıyor ki ben öyle linklere hemen tıklayan biriside değilim ve zaten yan hesabımla girdiğimi söyledim benim kendi ana hesabımda hesabımda kart bilgilerim ve telefon numaram var yardımın için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı