Discord kamerası ayna modunda

akt

Hectopat
Yer
İstanbul
Normal kullanımda ve diğer programlarda normal görüntü verirken, Discord ile kamera açınca görüntüyü ayna modunda veriyor. Ayarlara baktığımda bununla ilgili bir şey bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
Kamera yazılımında da ayna modu kapalı.

Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucunda bunun çözümünü bulmuş bulunmaktayım. Gerek yabancı siteler gerek forumlar olsun hiçbir çözüm bu sorunu çözmemişti. Şimdi anlatıyorum.

İlk olarak YouCam 9 indirmeniz gerek. Linki buraya bırakıyorum. Free Download seçeneğine basmanız yeterli olacaktır.

Kurduktan sonra üye olmanız gerek. Üye olduktan sonra zaten kamera açılacaktır. Şimdi gelelim kamera ayarlarına, sağ üst köşede bulunan "Settings" işaretine tıklıyoruz. Sağda bir panel açılacak, "Flip horizontally" seçeneğine tıklıyoruz.

Daha sonra Discord'un Uygulama Ayarlarından Ses ve Görüntü'ye tıklıyoruz. Görüntü ayarları kısmında Kamera kısmından CyberLink YouCam 9 seçiyoruz.

Görüntünüzün sizde ters olması lazım. Tersin tersi düzdür mantığıyla karşı tarafa düz bir görüntü gitmiş oluyor. Bunu teyit etmek için arkadaşınıza kamera açıp ss almasını isteyebilirsiniz. Bende bir tek bu işe yaradı. Umarım size de yardımcı olur.

Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucunda bunun çözümünü bulmuş bulunmaktayım. Gerek yabancı siteler gerek forumlar olsun hiçbir çözüm bu sorunu çözmemişti. Şimdi anlatıyorum.

İlk olarak YouCam 9 indirmeniz gerek. Linki buraya bırakıyorum. Free Download seçeneğine basmanız yeterli olacaktır.

Kurduktan sonra üye olmanız gerek. Üye olduktan sonra zaten kamera açılacaktır. Şimdi gelelim kamera ayarlarına, sağ üst köşede bulunan "Settings" işaretine tıklıyoruz. Sağda bir panel açılacak, "Flip horizontally" seçeneğine tıklıyoruz.

Daha sonra Discord'un Uygulama Ayarlarından Ses ve Görüntü'ye tıklıyoruz. Görüntü ayarları kısmında Kamera kısmından CyberLink YouCam 9 seçiyoruz.

Görüntünüzün sizde ters olması lazım. Tersin tersi düzdür mantığıyla karşı tarafa düz bir görüntü gitmiş oluyor. Bunu teyit etmek için arkadaşınıza kamera açıp SS almasını isteyebilirsiniz. Bende bir tek bu işe yaradı. Umarım size de yardımcı olur.

Hocam güvenilir bir uygulama mı?

İlk olarak YouCam 9 indirmeniz gerek. Linki buraya bırakıyorum. Free download seçeneğine basmanız yeterli olacaktır.

Kurduktan sonra üye olmanız gerek. Üye olduktan sonra zaten kamera açılacaktır. Şimdi gelelim kamera ayarlarına, sağ üst köşede bulunan "settings" işaretine tıklıyoruz. Sağda bir panel açılacak, "flip horizontally" seçeneğine tıklıyoruz.

Daha sonra Discord'un uygulama ayarlarından ses ve görüntü'ye tıklıyoruz. Görüntü ayarları kısmında kamera kısmından cyberlink YouCam 9 seçiyoruz.

Görüntünüzün sizde ters olması lazım. Tersin tersi düzdür mantığıyla karşı tarafa düz bir görüntü gitmiş oluyor. Bunu teyit etmek için arkadaşınıza kamera açıp SS almasını isteyebilirsiniz. Bende bir tek bu işe yaradı. Umarım size de yardımcı olur.

Çok teşekkürler gerçekten işe yarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı