Discord kapanıyor mu?

• Konuyu başlatan Lasty
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 63
  • Görüntüleme 10B
Arkadaşlar bugün bana Discord üzerinden bir mesaj geldi. Mesajın troll olduğunu sandım ve arkadaşıma sordum. Aynı mesajın ona da geldiğini gördüm ve o dakikada katıldığım bütün sunuculardan ve bütün arkadaşlarımdan aynı mesajı aldım.
Mesaj şu şekilde:

Türkçe çevirisi:

Bu nedir? Troll olarak başlatılmış mıdır? Gerçek midir?

Bana da aynı şekilde mesaj gönderildi. Gerçek olabilir bu kadar fazla yayıldığına göre.

Arkadaşlar bugün bana Discord üzerinden bir mesaj geldi. Mesajın troll olduğunu sandım ve arkadaşıma sordum. Aynı mesajın ona da geldiğini gördüm ve o dakikada katıldığım bütün sunuculardan ve bütün arkadaşlarımdan aynı mesajı aldım.
Mesaj şu şekilde:
Mesaj şu şekilde:

Türkçe çevirisi:

Bu nedir? Troll olarak başlatılmış mıdır? Gerçek midir?
Sizinle dalga geçiliyor olabilir

Bu mesajı 15 kişiye göndermezsen yarın öleceksin.

Aynen o mejazı bende gördüm bir de sonunda bir babaanne parçaya bölünmüş olarak görüldü yazıyordu adamların işi gücü çocukları korkutmak

"Aktifseniz, hala aktif olduğunuzu göstermek için lütfen bunu 15 diğer kullanıcıya kopyalayıp yapıştırın. Bu mesajı 2 hafta içinde göndermeyenler, daha fazla yer açmak için tereddüt etmeden silinecektir. Hala aktif olduğunuzu ve silinmeyeceğinizi göstermek için bu mesajı tüm arkadaşlarınıza gönderin."

Eski Facebook mesajlarına benzemiyor mu? Discord başarılı bir platform ve kişi sayısını görmek için mesaj almalarına gerek yoktur.

Bana bir arkadaşım tarafından geldi herhalde oda kanmış ama sahte hocam Discord kapanmıyor bir keren daha öyle bir mesaj duydum kapanmadı
Ekran İşlemci RAM Marka BIOS BIOS Sürüm OS,Sürüm
GT 220 - İntel Core İ3 inside - 4GB Ram - Casper - CMOS - Eski Windows 10 2004

Yeni konular

Geri
Yukarı