Discord karşı bilgisayarın sesini duyma sorunu

Castiel1881

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop kullanıyorum. Daha önce skype kullanmıştım böyle bir sorunla karşılaşmadım. Ancak discordda konuştuğum kişinin bilgisayarının sesini duyuyorum. Oyun oynarken oyunun sesi, kendi sesimi bile duyuyorum.Mikrofon olarak bilgisayarı kullanıyorum. Sesi de kulaklıkla alıyorum. Yani sadece kulaklık girişini kullanıyorum mikrofona dokunmuyorum. Hem bilgisayar hem telefon kulaklığı ile denedim sonuç aynı. Benle konuşan kişide kesinlikle bir problem olmuyor. Ama ben kimle konuşşsam bu sorunu yaşıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar konusunda o kadar da cahil değiliz. Karşı tarafta sesi kulaklıkla alıyor.
Aşağılama gibi bir niyetim yoktu. Yanlış anlaşıldıysam pardon. Discord'da ses yankısını engelleme seçeneği belki işine yarayabilir. Alakası yok, biliyorum, ama yine de bir dene. Karşıdaki Bas-Konuş kullanıyorsa o da neden olabiliyor diye biliyorum.

Yok asıl ben sizi kırdıysam özür dilerim. O seçenekde aktif muhtemelen benim yeni bir mikrofonlu kulaklık almam gerek. Teşekkürler desteğin için.

Bu sorun karşıdaki kişiye ait. Sizde bir sorun yok.
Karşıdaki kişinin/kişilerin ses sürücülerini güncellemesi gerekiyor, var ise bir kaç ayar yapması gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı