Discord küfür edilen sunucuda bulunan kişiye dava açılır mı?

Dava edilir miyim?

• Evet

Oy: 9 30,0%
  • Hayır

Oy: 21 70,0%

• Oy verenlerin toplamı
    30
Yardım ve yataklıktan içeri alabilirler, dikkatli ol.
Ben sokakta küfür edince dünyadaki herkes davalık oluyor mu? Ben bile olmuyorum.
Siz bir şey yapmadıysanız hiçbir şey olmaz. Yaptıysanız da muhtemelen bir şey olmaz. Olursa da hak etmişsinizdir, yapmasaydınız.
Ve yardım etmedim hatta ben yapmayalım biz girip sakince konuşalım dedim onlar baskın yaptı.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 yaşında olduğun için bu kadar tedirgin olman normal. Benle aynı yaştasın hiç bir şey olmaz dava mava açmazlar.

Küfür etmekten kimse mahkemelik olmaz dostum artık bir anlayın. Eğer sana küfür eden birisine cidden dava açmak istiyorsan en az 5-10 avukat tutman gerek ve arkanın çok sağlam olması lazım. Sen anladın arkanın sağlam olmasını. Aksi halde yargının umurunda mı sence birisi sana küfür etmiş falan. Anca internete erişimine kısıtlama getirilir bir süre ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Küfür etmekten kimse mahkemelik olmaz dostum artık bir anlayın. Eğer sana küfür eden birisine cidden dava açmak istiyorsan en az 5-10 avukat tutman gerek ve arkanın çok sağlam olması lazım. Sen anladın arkanın sağlam olmasını. Aksi halde yargının umurunda mı sence birisi sana küfür etmiş falan. Anca internete erişimine kısıtlama getirilir bir süre ;)
anladım teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı