Discord Kuralları Kabul Edilidği Halde Kanallara Girilemiyor

ZQBU

Hectopat
Selamünaleyküm efendim. Durumu kısa bir şekilde anlatayım. Admin olduğum Discord grubunun başka bir yerindeki katılma linkine tıkladım o sunucuda bulunduğum halde. Karşıma kurallar vs. çıktı ve kuralları geri kabul edemedim. Rütbemin yettiği şeyleri (kullanıcı ismi değiştirme, kanal oluşturma vs.) şeyleri yapabilirken ses odalarına giremedim. Sorun telefonumda. Telefonum Xiaomi Mi A2 Lite, belki alakası vardır. Kardeşimin telefonumdan veya PC'den girince hiçbir sorunla karşılaşmadım. Sunucudan çıkıp girdim, başkası tarafından attırdım, başkası tarafından banlattım ve geri geldiğimde yine olmadı. Bunun yanında başka bir hesapla aynı Discord grubuna girmeye çalışınca yine olmadı. Belki IP adresi değiştirirsem diye evdeki aile bireylerinin mobil hotspotuna ve alt komşunun internetine de bağlanıp yapmaya çalıştım tekrar, olmadı. Hesabından çıkış yaptım, Discord'un uygulama bilgilerini sıfırladım, silip tekrar yükledim, yine olmadı. Belki kural olmazsa giriş yapabilirim diye kuralları sıfırladım, boş bir kanalı kural kanalı olarak ayarladım ama ne yaptıysam olmadı. Telefonumu fabrika ayarlarına almak aklıma geldi ama önce sizlere sorayım dedim. Bu hataları başka biri yaşadı mı diye...

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı