Discord MC-at botu çevirim dışı

Botun sahipleri ozellik eklemek için botu kapatiyor, belirli bir zaman sonra geri aciyorlar. Sizin elinizde olan bir şey degil bu durum.

Hocam peki ben yeni gelenleri kayıt-ol diye oluşturduğum kanala nasıl yönlendiririm? Yani yeni gelen kişiler diğer kanalları görmeden oraya gitmeli ya da yeni gelen herkese otomatik bir rol vermek istiyorum diyelim ama kesin onu alacak bunu nasıl ayarlarım?

Hocam peki ben yeni gelenleri kayıt-ol diye oluşturduğum kanala nasıl yönlendiririm? Yani yeni gelen kişiler diğer kanalları görmeden oraya gitmeli ya da yeni gelen herkese otomatik bir rol vermek istiyorum diyelim ama kesin onu alacak bunu nasıl ayarlarım?
"Kayıtsız" isminde bir rol oluşturup bütün odalardaki "Mesajları oku ve ses kanallarını görüntüle" iznini devre dışı bırak. Üyelerinin de kayıt odalarını görmesini istemiyorsan aynı izni üyeler için de kayıt odalarına uygula. Otomatik rol içinse MEE6 veya VortexBot gibi botları kullanabilirsin. Yapamazsan Discord üzerinden @AnimLoss#1462 hesabıma mesaj at, yardımcı olurum.

Pek çok botta oto rol özelliği bulunuyor. Otorolü bu sayede halledebilirsiniz. #kayıt-ol kanalına da davet linkini kayıt-ol kanalına oluşturabilirsiniz.

Hocam bir de mesela ben üyelerin sadece komut odasını görmemesini istiyorum onun bir yolu var mı?
Bir rol oluştur. O rolü görmemesini istediğin üyelere ver. Ya da otorol rolünü o kanal için düzenle. Önce kanala sağ tıkla ve "Kanalı Düzenle"ye tıkla. İzinler kategorisine gel. İstediğin rolü seç(eğer rol o listede yok ise "Roller/Üyeler"in yanındaki artıya bas. ) Daha sonrasında ise ekteki resimdeki gibi izinleri düzenle.
1599565272439.png

Yeni konular

Geri
Yukarı