Discord mesajı ile gelen NitroHack linki

men0r0vic

Yoctopat
Katılım
4 Temmuz 2022
Mesajlar
6
Arkadaşımın hesabı çalındı ve bunun üstünde Discord DM'den bedava Nitro linki gönderdi. Boşluğuma geldi ve linke tıkladım. Yönlendirildiğim sayfada herhangi bir etkileşim (Steam hesabına giriş vs) yapmadım ve sitenin çerezlerine de izin vermemiş sanırım Opera. Ne olur ne olmaz diye JavaScript'e bakmak istedim değiştirdi mi diye ama %AppData%\\Discord\0.0.306\modules\discord_voice\index.js konumu benim Discord sürümümde yok. 0.0.306 yerine 1.0.9005 dosyası var ve bu dosya içerisinden JavaScript'e erişim sağlayamıyorum. Olay sabahtan oldu ve akşamına hesaplarımda çalınma veya şifre değişikliği falan olmamış gibi duruyor. Ben bu sürümde JavaScript'e nasıl ulaşabilirim yardım edebilir misiniz? Virüs var mı onu bile bilmiyorum.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

inoaa79

Hectopat
Katılım
27 Temmuz 2020
Mesajlar
4.178
Makaleler
7
Çözümler
38
Bu JavaScript'e erişmek falan kim neresinden üretti bu bilgiyi de size verdi? O belirttiğiniz lokasyon Discord'un modül dosyası. node_modules gibi düşünebilirsiniz.
 
KS
KS
M

men0r0vic

Yoctopat
Katılım
4 Temmuz 2022
Mesajlar
6
Herhangi bir şey inmediyse ve çerez izni de verilmediyse hesabınız çalınmaz. Aynı zamanda Discord kodunu da değiştiremez hiçbir program. Javascript ile dediğinizi anlamadım.

 

Yeni konular

Yukarı