Discord Nitro alınır mı?

Sampleflied

Hectopat
Daha fazla  
Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim ancak şunu sormak istiyorum 34₺'ye 1 aylık klasik discord nitro alınır mı? Alsak paraya değer mi?

Ben aldım diğer sunuculardaki emojileri kullanmak ve 100 MB dosya boyutu dışında bir artısı yok.
Gifli avatarlar zaten üstüne mouse getirilmedikçe oynamıyor ve tagı napacaksın ki?

Bence kendiniz parayla almak yerine çekiliş yapan sunuculara katılabilirsiniz. Çünkü çok fazla çekiliş yapıyorlar onlar o kadar nitroyu nasıl buluyor bilmiyorum ama illa bir çekilişi kazanırsınız.

Nitro'nun sağladığı özellikleri kullanıyorsanız ve Discord'da çok takılıyorsanız alabilirsiniz.

Discord'da çok takılıyorum ama ne gibi bir artısı olacak ki? Bu tür şeylere 5₺ bile vermeye çekinen biri için zor bu kararı vermek.
Dosya yüklerken daha fazla boyutlu yükleyebiliyorsunuz benim hatırladığım kadarı ile, gerisi görsel getiri. Alma kararı size kalmış ben olsam almazdım.

Çok güzel cidden. Almayı düşünüyorsan direk al. En sevdiğin emojileri kendi sunucuna ekle veya rastgele sunuculara katıl oradaki emojileri kullan benim taktiğim. Eğer kendi sunucun varsa oraya boost yapıyorsun farklı özellikler sağlıyor hareketli sunucu logosu emoji sınırı çoğalıyor filan. Başka sunucuları da desteklersen yanında mor logo oluyor isminde. Daha fazla şeyler var ama şimdi unuttum.

Çok güzel cidden. Almayı düşünüyorsan direk al. En sevdiğin emojileri kendi sunucuna ekle veya rastgele sunuculara katıl oradaki emojileri kullan benim taktiğim. Eğer kendi sunucun varsa oraya Boost yapıyorsun farklı özellikler sağlıyor hareketli sunucu logosu emoji sınırı çoğalıyor falan. Başka sunucuları da desteklersen yanında mor logo oluyor isminde. Daha fazla şeyler var ama şimdi unuttum.

Maalesef ki klasik alacağım. Boost vermiyor Boost'da bir Nitro fiyatında. Steam gibi kuru sabitleseler 10₺'ye falan direk alırdım. Bende sizin gibi düşünüyorum ancak hala fiyatındayım.

Geri
Yukarı