Discord Nitro sanal kartı kabul etmiyor

8 lira olması lazım.
kartta 9 lira var şu an.
Ben Nitro kodunu sanal kart ile aktifleştirdim. Kart ile ilgili bir sıkıntı olabilir.

Papare sanal kart kredi kartı değil. Sanal da olsa kredi kartı olması gerekiyor. Kredi kartı vermen gerekli diye biliyorum.
Papara sanal kart kullanıyorum ama olmadı ya. Akşama film izleyecektik beraber bunu yapabilseydik iyi olurdu.

Merhaba. Epic Games'ten 3 ay ücretsiz Nitro aboneliği almak istedim. Birkaç gün bekledikten sonra mail geldi. Ancak maile Papara sanal kart bilgilerimi girince "kart reddedildi" uyarısı veriyor. Normalde her türlü işlemde Papara Card kullanılabiliyordu. Neden böyle bir sorun yaşadım ki? Çözümü bilenler var mıdır?
Yaklaşık 6-7 tane hesabıma aldım Papara Sanal Card ile içerisinde para da yoktu bir daha kontrol et istersen anlık bir sorun yaşamış olabilirsin.

Merhaba. Epic Games'ten 3 ay ücretsiz Nitro aboneliği almak istedim. Birkaç gün bekledikten sonra mail geldi. Ancak maile Papara sanal kart bilgilerimi girince "kart reddedildi" uyarısı veriyor. Normalde her türlü işlemde Papara Card kullanılabiliyordu. Neden böyle bir sorun yaşadım ki? Çözümü bilenler var mıdır?

İnternete açmanız lazım. Sonrasında kapayabilirsiniz.

Geri
Yukarı