Discord Ödeme Yöntemi olarak girilen kart silinirse Nitro gider mi?

Berk_7

Decapat
Makaleler
1
Epic Games 2 gün önce sadece daha önceden Nitro üyeliği olmayanlar için ücretsiz şekilde 3 aylık Nitro promosyonu çıkardı. Bu promosyondan yararlanmak istedim fakat Nitro'yu almak için kredi kartı bilgileri istiyor. Bu yüzden ininal sanal kart açacağım ve Nitro alımını gerçekleştirdikten sonra sanal kartı kapatacağım. Kartı kapattığımda Nitro hesabımdan gider mi?

Nitro aldıktan sonra ayarlardan abonelikleri girip iptal ederseniz 3 ay daha Nitro devam eder ve ücret kesmez.

Epic Games 2 gün önce sadece daha önceden Nitro üyeliği olmayanlar için ücretsiz şekilde 3 aylık Nitro promosyonu çıkardı. Bu promosyondan yararlanmak istedim fakat Nitro'yu almak için kredi kartı bilgileri istiyor. Bu yüzden ininal sanal kart açacağım ve Nitro alımını gerçekleştirdikten sonra sanal kartı kapatacağım. Kartı kapattığımda Nitro hesabımdan gider mi?
Sanal kartı kapatmana gerek yoktur. Aboneliklerim kısmından iptale basarsan ödeme almaz 3 ay sonra nitron biter.

Nitro'yu aldıktan sonra kapatırsanız bir sorun yaşanmayacaktır. Ancak üyeliğinizin yenilenme tarihi gelince para çekemeyeceği için üyeliğiniz yenilenmez :)

Sanal kartı kapatmana gerek yoktur. Aboneliklerim kısmından iptale basarsan ödeme almaz 3 ay sonra nitron biter.

Zaten bir daha kullanmayacağım, o yüzden direk kapatmak istiyordum.
Nitroyu iptal et
İptal edince direk gitmiyo nitro 3 aylık promosyonu kullanabiliyon 3 aylığına
Sonra kartı kapat
Nitro bitmeden kartı kapatırsam herhangi bir sorun yaşamam o zaman?

ek olarak bir şey daha sorayım;
+ Bu paycell test kartları varmış sanırım, paycell güvenilir fakat pek emin olamadım.
+ Temporary Phone siteleri güvenilir mi?

Geri
Yukarı