Discord Ödeme Yöntemi olarak girilen kart silinirse Nitro gider mi?

Bildiğim kadarıyla belli bir süre kredi kartını silemiyorsunuz. Nitro bitmeye yakın sildiriyor galiba. Ve hayır Nitro gitmez.
Bu Nitro zaten para çekmiyor ki?
Evet para çekmiyor. Ama ücretsizi almak için kredi kartı istiyor. Ve 3 ay dolduktan sonra para çekmeye başlıyor.

Aboneliği iptal edip kart bilgilerini kaldırınca benden 3 kez kesti (26 TL) hafta içi geri iade edileceğini düşünüyorum destekle iletişime geçtim cevap bekliyorum.Kartınızda para varsa kart ayarlarınından ticareti yurt dışı için kapatmanızı tavsiye ederim.
555.png

Bildiğim kadarıyla belli bir süre kredi kartını silemiyorsunuz. Nitro bitmeye yakın sildiriyor galiba. Ve hayır Nitro gitmez.

Evet para çekmiyor. Ama ücretsizi almak için kredi kartı istiyor. Ve 3 ay dolduktan sonra para çekmeye başlıyor.
Yok hayır discord'dan ödeme yöntemini silmeyeceğim. Direkt olarak sanal kartı kapatacağım.
Aboneliği iptal edip kart bilgilerini kaldırınca benden 3 kez kesti (26 TL) hafta içi geri iade edileceğini düşünüyorum destekle iletişime geçtim cevap bekliyorum.Kartınızda para varsa kart ayarlarınından ticareti yurt dışı için kapatmanızı tavsiye ederim.Eki Görüntüle 1066184
Yeni bir sanal kart açacağım, bu yüzden içerisinde para olmayacak.

Geri
Yukarı