Çözüldü Discord "Ödemi yöntemi onaylanamıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LinusFenrir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Rx 570 4 GB Gaming x
Arkadaşlar bu hatayı aliyorum. 4 tane sanal kart denedim hala aynı. Hepsi işleme açık fakat satın alınmıyor.

Dosya Ekleri

• 1650719098319.png
    1650719098319.png
    192,6 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
ve para olması bana attığınız cevapları da boşa çıkarıyor. Hocam eğer daha önce promosyondan yararlandıysanız veya daha önce o kartı promosyonlarda kullandıysanız da hata veriyor olabilir.
Farklı promosyonlardan da alınmıyor.

Ve para olması bana attığınız cevapları da boşa çıkarıyor. Hocam eğer daha önce promosyondan yararlandıysanız veya daha önce o kartı promosyonlarda kullandıysanız da hata veriyor olabilir.

Ne alaka sizin yazdığınız cevap başdan aşağı yanlış.

Artı -1 Eksi
Farklı promosyonlardan da alınmıyor.
O zaman farklı sanal kart deneyin hocam.
Ne alaka sizin yazdığınız cevap başdan aşağı yanlış.
Sallamayın hocam promosyonlar kötüye kullanılıyor diye bir dönem engellendi sanal ve ön ödemeli kartlar. Ben her olabilecek şeye değiniyorum, papağan gibi "kartta para yok kartta para yok" yazmanızın manası yok onu herkes yazıyor zaten.

Hangi bankayı ya da şirketi kullanıyorsunuz?
O zaman farklı sanal kart deneyin hocam.

Sallamayın hocam promosyonlar kötüye kullanılıyor diye bir dönem engellendi sanal ve ön ödemeli kartlar. Ben her olabilecek şeye değiniyorum, papağan gibi "kartta para yok kartta para yok" yazmanızın manası yok onu herkes yazıyor zaten.

Bir dönemde degiliz bu dönemdeyiz daha dün akşam yeni sanal kart açıp Nitro'yu etkinleştirdim bir dayanağız olmadan cevap vermeyiniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20220528_124421.jpg
    IMG_20220528_124421.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 18
Hangi bankayı ya da şirketi kullanıyorsunuz?

Bir dönemde degiliz bu dönemdeyiz daha dün akşam yeni sanal kart açıp Nitro'yu etkinleştirdim bir dayanağız olmadan cevap vermeyiniz.
Papara.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı