Discord özelden gelen Nitro linki virüs mü?

Hocam eğer bir çekilişten kazanmadıysanız tıklamanızı tavsiye etmem fakat illa açacağım diyorsanız bilgisayarınızın içine ayrı bir Windows kurun kurduğunuz Windows'un içinden Discord'a girip tıklayabilirsiniz.

Hocam öyle bir şey mi var? Windows'un üstüne Windows mu kuruluyor?

Eki Görüntüle 1233856

Bot onaylı bot olarak gözüküyor. Attığı link de Discord linki. Ama bot bana durduk yere neden Nitro attı? Sizce linke tıklamalı mıyım? Virüs bulaşır mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Bot çalınma durumları oluyor hocam, hiçbir şekilde bu tarz linklere tıklamayın.

Bot 75'ten fazla sunucuda yer alınca onay alıyor diye biliyorum. Discord'un inceleyerek yaptığı bir şey değil yani, öyle olsa böyle durumlar oluşmazdı.

Oo anladım hocam teşekkürler.

Hocam ben şu an 77 sunucuda varım bana da onaylı bot versinler :D

Şaka bir yana iyi ki tıklamamışım herkese çok teşekkürler.

Eki Görüntüle 1233856

Bot onaylı bot olarak gözüküyor. Attığı link de Discord linki. Ama bot bana durduk yere neden Nitro attı? Sizce linke tıklamalı mıyım? Virüs bulaşır mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sürekli geliyor bana da hatta bazen benim hesabımdan oto olarak atıyor. Tavsiyem fake bir hesap açın DC'de ve VPN ile o siteye girip deneyin... :)

Rica ederiz hocam hatta tıklamakla kalmayıp botu rapor ederseniz Discord'a yeni gelen güvenlik sistemiyle birlikte bot kaldırılabilir :).

Tamamdır hocam tekrar teşekkürler. Hatta bot daha önce şöyle bir şey atmıştı.

1638699634315.png

Edit ve not: Ekrandaki kırmızı noktayı yanlışlıkla fotoğraf editleme kısmında koydum ekran kartım sağlam.

Yeni konular

Geri
Yukarı