Discord owo botta durduk yere paralar gidiyor

Physic

Hectopat
Yer
Bartın
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce owoya başladım ve 800k ya kadar kastım sonra yemek yemeye gidip geldiğimde ise tüm owolarımın gittiğini gördüm. Tekrar 25K'ye kadar kastım onlar da gitti. Nereye gidiyor bu owolar sizin bir fikriniz falan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce owoya başladım ve 800k ya kadar kastım sonra yemek yemeye gidip geldiğimde ise tüm owolarımın gittiğini gördüm. Tekrar 25K'ye kadar kastım onlar da gitti. Nereye gidiyor bu owolar sizin bir fikriniz falan var mı?
Hocam normalde owoh yazınca çok az para gider ama sizin baya büyük bir miktar gitmiş. Oynamadınız değil mi?

Birilerinin hesabınızı çalıp paralarınızı alıyor olabilirler mi? Eğer çalmadıklarına eminseniz OwO bot destek sunucusuna katılıp yardım isteyin.

Hocam normalde owoh yazınca çok az para gider ama sizin bayağı büyük bir miktar gitmiş. Oynamadınız değil mi?

Hayır oynamadım kumar vs durduk yere gitti.

Birilerinin hesabınızı çalıp paralarınızı alıyor olabilirler mi? Eğer çalmadıklarına eminseniz owo bot destek sunucusuna katılıp yardım isteyin.

Owo bot destek sunucusuna nasıl erişebilirim?

Hayır oynamadım kumar vs durduk yere gitti.

Owo bot destek sunucusuna nasıl erişebilirim?
Yazamam yani direkt olarak davet linkini atamam, yasak. Ama buraya tıklarsan bir siteye yönlendirileceksin. O sitede Commands yazan yerin yanındaki Info kısmına tıkla ve o sayfadaki Discord Support Server yazan butona tıklayıp katılabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı