Discord profil fotoğrafları piksel piksel

TRarthur

Hectopat
Merhaba. Yapmak istediğim profil fotoğrafı bu.

cf6cbd3d8b753a0ab7ce56e143150e97.jpg

Discord profilim yapınca olan bu.

1634642721154.png

Neden böyle? Her profil fotoğrafım bu kadar kalitesiz oluyor.

Belirli bir yükleme boyutu ve çözünürlük sınırı olduğundan dolayı belirtilen boyutlardan fazla görsel yüklendiği zaman böyle görünmesi normal. Fotoğraf küçüldüğünde boyutu da azalıyor. Sizden kaynaklanan bir durum değil.

Fotoğrafınızın kalitesini otomatik olarak düşürüyor ki sunucuya çok bir yükleme olmasın. E devlet gibi sitelerde de aynı olay geçerlidir maksimum yükleme boyutu olarak bir boyut belirlenmiştir ve bunun üstüne izin verilmez. Muhtemelen bu fotoğrafınızı da otomatik küçültüyor kalite olarak. İsterseniz siz bir küçültme yapın dosya boyutunda bakın nasıl olacak küçük görsel.

Discord'u silip yükleyin, Tarayıcıdan giriş yapmayı dene.

Ek olarak küçüldüğü için piksel artar.
Hocam açıkçası onunla alakalı olacağını sanmıyorum çünkü formattan sonra Discord'u daha yeni indirdim bilgisayarıma.
Küçüldüğü için olabilir mi?
Bilmiyorum, diğer kullanıcıların profil fotoğrafı bu kadar kalitesiz olmuyor.

Hocam açıkçası onunla alakalı olacağını sanmıyorum çünkü formattan sonra Discord'u daha yeni indirdim bilgisayarıma.

Bilmiyorum, diğer kullanıcıların profil fotoğrafı bu kadar kalitesiz olmuyor.
Görüntü küçüldüğü için piksel sayısıda artar, bendede böyle.

Görüntü küçüldüğü için piksel sayısıda artar, bendede böyle.
Hocam gramer kullanın.
Oraya büyük fotoğraf yerleştirince bir haliyle fotoğraf küçülüyor, küçüldüğü zaman da pikselleşiyor. Buna bir şey yapamazsın. Fotoğrafı küçültmeye çalışırsan yine aynı sıkıntı ile karşılaşırsın.
O zaman ben küçük bir fotoğraf bulayım ki kalite de fazla azalmasın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı