Discord sunucu reklamı nasıl yapılmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
5, 6 gün önce bir Discord sunucusu açtım aktif olarak 6,7 kişi konuşuyoruz, toplamda şu an 73 üye var. Reklam yaptırmak istiyorum hangi platformda yaptırmalıyım sizce? Ya da ucuza yapan tavsiye ettiğiniz biri varsa alabilirim.

Öncelikle sunucuyu yeni açtığın için parayla reklam yapmana hiç gerek yok. İlk başlarda kulaktan kulağa yayılmasını sağlayabilirsin. Örneğin; başka sunucularda oyun oynadığın veya sohbet ettiğin kişileri sunucuna davet edebilirsin. (yakın olduklarını etmende fayda var yoksa reklamdan dolayı banlatabilirler) aynı bu şekilde sunucudaki diğer arkadaşlarına da söyleyerek sunucuyu önermelerini sağlayabilirsin.

Bunun yanında sunucunun büyümesini istiyorsan yeni bir şey sunman lazım. Bu artık sana kalmış. Sunucunun alanına göre etkinlikler vb. yapabilirsin.

Oyun sunucusu mu sohbet muhabbet sunucusu mu?

5, 6 gün önce bir Discord sunucusu açtım aktif olarak 6,7 kişi konuşuyoruz, toplamda şu an 73 üye var. Reklam yaptırmak istiyorum hangi platformda yaptırmalıyım sizce? Ya da ucuza yapan tavsiye ettiğiniz biri varsa alabilirim.

Sunucum var, yardımcı olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de reklam verdiğim sunucular var serverland ve serverworld ücretsiz ve tek şart en az 30 aktif en az toplam 100 kişi olması gerek halledebilirsin umarım iyi sosyaller.

Benim de reklam verdiğim sunucular var serverland ve serverworld ücretsiz ve tek şart en az 30 aktif en az toplam 100 kişi olması gerek halledebilirsin umarım iyi sosyaller.
Teşekkürler.

Hocam faydasını gördünüzmü peki?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı