Discord sunucu sahibi olunmasına rağmen kanallar görünmüyor

Arıus06

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben arkadaş ortamıyla Discord açtım ve Discord'un sahibi benim. Sonra 2 gündür hiçbir sorun yok ama dün gece 04.00 gibi biri geldi ve sunucu sahibi olsam bile kanalları veya rolleri üyeleri dahi göremiyorum. Yazı kanalları olsa da önüme "metin kanalı yok" diyor.

Merhaba. Ben arkadaş ortamıyla Discord açtım ve Discord'un sahibi benim. Sonra 2 gündür hiçbir sorun yok ama dün gece 04.00 gibi biri geldi ve sunucu sahibi olsam bile kanalları veya rolleri üyeleri dahi göremiyorum. Yazı kanalları olsa da önüme "metin kanalı yok" diyor.
Hocam dediğinizden hiçbir şey anlaşılmıyor düzgünce anlatın.

şimdi sorun şu 2 3 gündür aktif olarak konuştuğumuz sesli sohbet ettiğimiz discord sunucusunun sahibi bendim hiçbir sorun yoktu düne kadar dün akşam 04.00 da birisi girdi sunucuya bana arkadaşım söyledi sonra sabah sunucuya baktım erişimim yok sunucu ayaralarına bile giremiyorum üyeleri bile göremiyorum sunucuda sohbet kanalları olsa bile METİN KANALI YOK diyor

Fotoğraflar Bunlar

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    49,1 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15 KB · Görüntüleme: 28
Davet Bağlantısı bile oluşturamıyorum birisi var özelden ingilizce yazıyor bana Wenz adında birinin 100 online olduğundan dolayı sunucuyu almasını istediğini söylüyor oda almış

Davet Bağlantısı bile oluşturamıyorum birisi var özelden ingilizce yazıyor bana Wenz adında birinin 100 online olduğundan dolayı sunucuyu almasını istediğini söylüyor oda almış
Sunucunuzu ele geçirmişler kısaca. Artık çok geç sunucuyu satarlar herhalde.
Sunucunun davet kodunu değiştiniz mi hani bu .gg/....... olan bölümü değiştirdiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı