Discord sunucudan kalıcı yasaklamak

Discord sunucu banlarının ip ban olduğunu zannetmiyorum. Aynı wifi ile başka hesap açıp girebiliyorum sunucuya.
Discord banı IP ban. Ben arkadaşımın sunucusundan banlanmıştım. Başka hesap açıp giremedim, aynı WiFi'dan. Sonra Telefonuma Discord indirip Vodafone internetimden açmıştım hesabımı.

Discord banı IP ban. Ben arkadaşımın sunucusundan banlanmıştım. Başka hesap açıp giremedim, aynı WiFi'dan. Sonra Telefonuma Discord indirip Vodafone internetimden açmıştım hesabımı.
Bende bir bug felan mı var acaba ? Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Bir sunucuda birisiyle tartışmıştım banlamışlardı. Sürekli yeni hesap açıp girmiştim arka arkaya. Başka bir sürü örnek var bunun gibi. İlginç doğrusu.

Bende bir bug felan mı var acaba ? Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Bir sunucuda birisiyle tartışmıştım banlamışlardı. Sürekli yeni hesap açıp girmiştim arka arkaya. Başka bir sürü örnek var bunun gibi. İlginç doğrusu.
Eğer Bug varsa, Discord'a bunu bildirip ve eğer Discord doğrularsa, Bug Hunter Rozeti alabilirsiniz. Rozet ekte verdiğim gibi gözüküyor. Ama belkide Modeminizi Resetlemişsinizdir

Dosya Ekleri

• indir.png
    indir.png
    6,5 KB · Görüntüleme: 48
Eğer Bug varsa, Discord'a bunu bildirip ve eğer Discord doğrularsa, Bug Hunter Rozeti alabilirsiniz. Rozet ekte verdiğim gibi gözüküyor. Ama belkide Modeminizi Resetlemişsinizdir
Modem resetlemedim adım gibi eminim şu an yapsamda oluyor deneyeceğim birazdan.

Giremezsiniz hocam. Normalde boyle bir durum olmaz.
Hocam Discord'un hatası bence.

Discord banları, IP bandır.
Hocam Discord hem IP ban atıyor hem de hesabın tokenini banlıyor yani Discord sunucudan ban yediyseniz ne kadar VPN açıp sunucu değiştirseniz bile Discord hesabın tokenini de banladığı için VPN açsanız dahi banlanan hesapla o ban yediğiniz sunucuya giremezsiniz tek çözüm VPN açıp yan hesap açmak veya o yan hesabın tokenini alıp Discord'dan main hesabınızın tokeni ile değiştirmek.

Geri
Yukarı