Discord sunucum aktif değil

pidee

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX1650, i5 9.nesil, 8 GB Ram
Bir Discord sunucusu kurdum içinde her şeyi barındırıyor roller eğlence kanalları vs. vs. 25 kişi de olduk fakat chatte aktif 2-3 kişi var bu neden ve nasıl arttırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucu hangi kitleye hitap ediyorsa o kitleye sunucunu tanıtmaya çalış ya da reklam ver veya arkadaşlarından birinin YouTube kanalı varsa yüksek aboneli orada da tanıtabilirsiniz.

Bir Discord sunucusu kurdum içinde her şeyi barındırıyor roller eğlence kanalları vs. vs. 25 kişi de olduk fakat chatte aktif 2-3 kişi var bu neden ve nasıl arttırabilirim?
İnsanlar la sürekli olara muhattam olmalısınız. Oyuna eğlenceye çağırmalısınız. Gerekirse özelden yazıp seslide tanışın edin. Kendi aradaşlarımla oyun topluluk sunucumuz var. Aynı sonuçlar mevcut. İnsanlar la kaynaştıkça ilerler içerde sohbet. Yakın arkadaşlarınla beraber olduğun WP grubu gibi düşün.

Reklam yapabilirsin.
Ban.
İnsanlar la sürekli olara muhattam olmalısınız. Oyuna eğlenceye çağırmalısınız. Gerekirse özelden yazıp seslide tanışın edin. Kendi aradaşlarımla oyun topluluk sunucumuz var. Aynı sonuçlar mevcut. İnsanlar la kaynaştıkça ilerler içerde sohbet. Yakın arkadaşlarınla beraber olduğun wp grubu gibi düşün.

İnsanların önerdiklerini fix liyorum herkesle konusuyorum ama olmuyor.
Sunucu hangi kitleye hitap ediyorsa o kitleye sunucunu tanıtmaya çalış ya da reklam ver veya arkadaşlarından birinin YouTube kanalı varsa yüksek aboneli orada da tanıtabilirsiniz.
maalesef.

Oyun sunucusu fakat en küçük şeyde ban atıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı