Discord sunucum hacklendi

Emreats

Hectopat
Discord sunucum için tarayıcıdan davet linki oluşturup yolladım. Yarım saat geçmeden sunucuda benim hesabımdan yazılar yazılmaya sonra bütün kanallar silinmeye sonra diğer arkadaşlarımın hesaplarına ulaşmaya başladılar. Hesabım nasıl çalındı bu oluşturduğum link ile alakası var mı? Sunucum komple gidiyordu azkalsın. Benim hesabımdan insanlara yazıp dolandırmaya çalıştılar. Bu nasıl olmuş olabilir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Farklı linklere tıklamış olabilirsiniz bir de şöyle bir şey bulmuştum yabancı bir videoda birisi size resim yollayınca resmi büyük ekrana almak için tıklayınca bilgileriniz gidiyor bundan da olmuş olabilir. Çok sebep var. Fark etmeden birisini yapmış olabilirsiniz.

Farklı linklere tıkladınız mı?
Hayır herhangi bir linke tıklamadım.
Farklı linklere tıklamış olabilirsiniz bir de şöyle bir şey bulmuştum yabancı bir videoda birisi size resim yollayınca resmi büyük ekrana almak için tıklayınca bilgileriniz gidiyor bundan da olmuş olabilir. Çok sebep var. Fark etmeden birisini yapmış olabilirsiniz.
Cevabınız için teşekkürler. Discord gerçekten buradan güvensiz bir yer mi?

Hayır herhangi bir linke tıklamadım.

Cevabınız için teşekkürler. Discord gerçekten buradan güvensiz bir yer mi?
Evet bu kadar güvensiz bir yer,bilgisayarıma asla yüklemiyorum ve en fazla tarayıcıdan giriyorum arkadaşlarımla konuşmam bittiğinde çıkış yapıyorum.

Sunucumun güvenliğini nasıl sağlayabilirim?

Sunucumun güvenliğini nasıl sağlayabilirim?
Merhaba, şu videoyu mutlaka izleyin, konu ile alakalı çok önemli bilgiler var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Discord sunucum için tarayıcıdan davet linki oluşturup yolladım. Yarım saat geçmeden sunucuda benim hesabımdan yazılar yazılmaya sonra bütün kanallar silinmeye sonra diğer arkadaşlarımın hesaplarına ulaşmaya başladılar. Hesabım nasıl çalındı bu oluşturduğum link ile alakası var mı? Sunucum komple gidiyordu azkalsın. Benim hesabımdan insanlara yazıp dolandırmaya çalıştılar. Bu nasıl olmuş olabilir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Gidip bilinmeyen bir siteye discord hesabınıza erişim de vermiş olabilirsiniz.

Geri
Yukarı