Discord sunucusuna gelen garip mesaj

Glade

Hectopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Meslek
FIFA 14 :)
Vechiron's Elite, yani Vechiron'un sunucusunda dolaşıyordum, şöyle bir mesaj geldi:

bunu Kesinlikle Okuyun. Hacker var Hepinize söylemeliyim, (Silinen Discord isim ve etiketi)'nden gelen arkadaşlık isteğini kabul etmeyin. O bir hacker. Arkadaş listenizdeki herkese söyleyin, çünkü listenizdeki biri bunlardan birini eklerse listenizde olur. Kişisel bilgisayarınızın IP'sini ve adresini belirleyeceklerdir, bu nedenle bu mesajı kopyalayabileceğiniz her yere yapıştırın. Rastgele anlaşmazlıktaki kullanıcılara arkadaşlık istekleri gönderiyor ve taleplerini kabul edenler hesaplarını ve IP Adreslerini ona bildirecekler. Kelimeyi yayın ve mümkün olduğunca çok discord sunucusuna gönderin. Bu kullanıcıyı görürseniz, arkadaşlık isteğini kabul ETMEYİN ve derhal onu engelleyin. [20:40] saat tam 20:40 da ark isteği herkeze gelcek sakın kabul etmeyin o gelirse hemen Eğer senin arklarindan biri kabul ederse sende GG üşenmeden tamamen oku!

Bu nedir, size de geldi mi?

(Silinen Discord isim ve etiketi)
Bu kısmı size Discord'dan atabilirim.
DipperTR#3470.

Kelimeyi yayın ve mümkün olduğunca çok discord sunucusuna gönderin. Bu kullanıcıyı görürseniz, arkadaşlık isteğini kabul ETMEYİN ve derhal onu engelleyin. [20:40] saat tam 20:40 da ark isteği herkeze gelcek sakın kabul etmeyin o gelirse
"Herkez" yazan birini ciddiye almayın hocam.

Ben de Vechiron's Elite sunucusunda dolaşıyorum böyle bir mesaj ne gördüm ne de geldi. Gerçi gelse de dikkate alınacak bir mesaj değil. Önce "herkes" sonra "herkes" yazan birinden korkmanızı tavsiye etmem.

Vechiron's Elite, yani Vechiron'un sunucusunda dolaşıyordum, şöyle bir mesaj geldi:

Bu nedir, size de geldi mi?

(Silinen Discord isim ve etiketi)
Bu kısmı size Discord'dan atabilirim.
DipperTR#3470.
İnanma hemşerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı