Discord sunucusunda Twitch hesabı gözükmüyor

Rodevish

Hectopat
Merhaba. Discord hesabım Twitch kanalım ile senkronizasyon oluyor fakat Discord sunucumun entegrasyonlar'ında Twitch hesabım gözükmüyor. Acaba sunucu ile mi alakalı diye düşünerek yeni sunucu açıp orada da test ettim fakat orada da gözükmüyor. Bunun çözümünü bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim.

Dosya Ekleri

• resim_2021-12-12_224612.png
    resim_2021-12-12_224612.png
    61,7 KB · Görüntüleme: 234
Merhaba. Discord hesabım Twitch kanalım ile senkronizasyon oluyor fakat Discord sunucumun entegrasyonlar'ında Twitch hesabım gözükmüyor. Acaba sunucu ile mi alakalı diye düşünerek yeni sunucu açıp orada da test ettim fakat orada da gözükmüyor. Bunun çözümünü bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim.

Entegrasyonlardan kaldırıp tekrar aktif edin.

Hocam tekrar "Connect" yapın.

Discord hesabınızı ortak Twitch hesabınızla senkronize edin. Twitch'> Kullanıcı Ayarları > Bağlantılar'dan geçmen yeterlidir. Sunucu Ayarları > Twitch Entegrasyonu'> giderek bir sunucu kurun ve Twitch hesabınızla senkronize edin.: Bunu birden fazla hesapla yapabilirsiniz! Twitch akış sohbet partileri en üst düzeydir. 2: Bu tümleştirmeyi eklemek için sunucu yönetim izinlerine ihtiyacınız olacaktır. Bunu yaptıktan sonra, twitch altları için özel olarak otomatik olarak oluşturulan yeni bir izin rolü bulacaksınız. Bu rolü yeniden adlandırabilir ve Sunucu Ayarları > Rolleri altında izinlerini ayarlayabilirsiniz. Bu rol Twitch entegrasyonu tarafından otomatik olarak yönetildiği için, üyeleri manuel olarak atayamaz veya ondan silemezsiniz.
1639338500209.png

Discord hesabım ile Twitch kanalımın bağlantısını kestikten sonra Discord sunucumun entegrasyonlarına girince "Twitch hesabını bağla" çıktı fakat bağlayınca yine kayboluyor. Garip bir durum fakat en azından bağlanıyormuş, gözükmese de olur. Konu kapanabilir. 😂

Son düzenleme:
Selam, önce hesabınız ile ilişkilendirdiğiniz Twitch hesabınızı kaldırın, ardından tekrar bağlayın Discord sunucusunda bulunan entegrasyon kısmına geliyor. Bilgisayarı kapat, aç hesabı.

Yeni konular

Geri
Yukarı