Discord sunucuya girerken doğrulama sonrası tepki vermiyor

hsnemr07

Hectopat
Discord'da bir sunucuya girmeye çalışırken insan doğrulaması istiyor. Fakat sonra hiçbir şey olmuyor. Sunucuya giremiyorum.
Ekran Alıntısı.PNG

Bu doğrulamayı geçiyorum fakat tekrardan bu altdaki bağlantı yazdığım yere atıyor.

Ekran Alıntıs2ı.PNG

Sadece bu sunucuda mı oluyor? Eğer öyleyse sunucu daveti hatalı olabilir ya da sunucudan yasaklanmış olabilirsiniz. Hatalı sunucu davetinde hata ekranı gelmesi lazım aslında. Başka sunucu davetlerini dener misiniz?

Sadece bu sunucuda mı oluyor? Eğer öyleyse sunucu daveti hatalı olabilir ya da sunucudan yasaklanmış olabilirsiniz. Hatalı sunucu davetinde hata ekranı gelmesi lazım aslında. Başka sunucu davetlerini dener misiniz?

Diğerlerinde de oyle oluyor maalesef fakat arkadaşım bir sunucu linki attığında the user is banned from this guild yazıyor.
Sunucular kısmında en üste geliyor mu?
Hayır

Diğerlerinde de oyle oluyor maalesef fakat arkadaşım bir sunucu linki attığında the user is banned from this guild yazıyor.
Giremediğiniz herhangi bir sunucuya farklı bir Discord hesabı ile katılmayı dener misiniz? Genel olarak Discord'dan yasaklanma gibi bir ihtimaliniz var mı acaba? 🤔

Giremediğiniz herhangi bir sunucuya farklı bir Discord hesabı ile katılmayı dener misiniz? Genel olarak Discord'dan yasaklanma gibi bir ihtimaliniz var mı acaba? 🤔

Bu hesabı bu sabah açtım zaten ama farklı bir hesap açıp da deneyeceğim.

Siteden girmeyi denediniz mi? Bazen bende bir hesaba girerken doğrulama yapıyorum ama girmiyor uygulamasından. Hatta bazen değil hep öyle :)

Evet telefondan da denedim hatta aynı sorun.

Geri
Yukarı