Discord Token Paylaşımı Sonrası Hesap Çalındı

ByrmEf

Hectopat
Merhaba, YouTube'da gördüğüm bir videoda DC üye çekme diye bir şey vardı, glitch sitesi üzerinden sunucumun DC linkini ve hesabımın tokenini verdim, 30 dk. sonra hesabım üzerinden sunucum patladı. Hesabın şifresini ve Google mail şifersini değiştirip hesabı sildim (14 gün). Sizce bir şey olur mu? Format atmalı mıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, YouTube'da gördüğüm bir videoda DC üye çekme diye bir şey vardı, glitch sitesi üzerinden sunucumun DC linkini ve hesabımın tokenini verdim, 30 dk. sonra hesabım üzerinden sunucum patladı. Hesabın şifresini ve Google mail şifersini değiştirip hesabı sildim (14 gün). Sizce bir şey olur mu? Format atmalı mıyım? Önerilerinizi bekliyorum.
Olmaz.
Şifreyi değiştirince token de değişiyor :)

Merhaba, YouTube'da gördüğüm bir videoda DC üye çekme diye bir şey vardı, glitch sitesi üzerinden sunucumun DC linkini ve hesabımın tokenini verdim, 30 dk. Sonra hesabım üzerinden sunucum patladı. Hesabın şifresini ve Google mail şifersini değiştirip hesabı sildim (14 gün). Sizce bir şey olur mu? Format atmalı mıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Tokeninizi bilmedik sitelerde açık bir şekilde paylaşırsanız çalınır. Format atmanıza gerek yok.

Geri
Yukarı