Discord tokenlerinin bluecord aracılığıyla sızdırılması hakkında tehdit ediliyorum

Para kopartılacak bir durum yok kişisel bilgilerini biliyorum bir süredir tanıyorum sorunlu biri suç makinesi gibi bir şey mernis datasını bile ingilizce kaynakla internetten çektim kimseden almadım kendim kurdum diye övünen bir şahıs youtube ne yazsam çıkar yapılan videolar bu arada taradım birçok kez ancak bu cookie olayı onunla ilgili değilmiş artı olarak arkadaş birini ratladığı zaman belirli dosyalarla yöntemlerle bunu gizleyeceğini karşı tarafın ruhunun durmayacağını da iddia ediyor hem cookie bilgisinden methodla tüm girilen siteler geçmiş e mail gibi bilgilere giris yapmakla kaspersky vs ne ilgisi var ki adam şifresini unuttuğum hesaplarım için sonsuz bir döngü olduğunu çerezler sayesinde erisebilecegini söylüyor komik yani

Keylogger atmadan discord datasından token sızarsa token üzerinden cookie bilgilerine oradan da tüm chrome geçmişine hesaplara ulaşabildiğini ve bundan kurtulunamayacağını iddia ediyor konu tam olarak bu. Ekte de kendisi method çerez yönteminden bahsetmiş zaten

Artı olarak kendisi panel kurmuş değişse bile ID İle sorgulasa yine çıkmayacak mı?
ID'den token bulunmaz, saçmalıktan ibaret. Sakın tokeninizi atmayın. Tokenden de o tür bilgileri bulmak çok da kolay değil, eğer büyük bir kerizseniz her şekilde kaptırırsınız zaten.

Yarısı hesaplanabilir.
Yarısı bir işine yaramaz. Discord Token şifreleme mantığı şu şekilde çalışır:

token_isleyisi.png

Yani zaman formatını da, HMAC'i de bilmesi gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunları bilmesinin de bir imkanı yok yani Discord'dan da yayılmaz peki bu yarısına nasıl erişti Discord nasıl açık verdi ki.
Kardeşim yok artık kaç saattir sana bunun discordun açığı olmadığını anlatmaya çalışıyoruz bu bir açık değil hesaplanabilir tokenin yarısı gayet normal sste de gözüküyor nasıl hesaplandığı.
Sence 2 + 2 işleminin bir çözümünün olması matematiğin açığı mı? Öyle düşün.

Kardeşim yok artık kaç saattir sana bunun Discord'un açığı olmadığını anlatmaya çalışıyoruz bu bir açık değil hesaplanabilir tokenin yarısı gayet normal sste de gözüküyor nasıl hesaplandığı.
Sence 2 + 2 işleminin bir çözümünün olması matematiğin açığı mı? Öyle düşün.

Yardımınız için teşekkürler çok sıkıysa kusura bakmayın durum belirttiğiniz gibiymiş teşekkürler.

Son düzenleme:
Ağır bir dil kullanmışsınız kusura bakmayında bu kişiyi tanıyan siz değilsiniz bana tokenimin bir kısmını attı birebir doğruydu bir şekilde yayılmış token bilgimiz elindeki yazılımla çerezleri çevirip çok kolay bir şekilde giriş yapabilir artık hiçbir verinin güvende olmadığını düşünürsek çok doğal bir durum internette her şey mümkün discordda çok güvenilir bir platform değil yayınlandığı bilgisi böyle ortalıkta gezinmedigi için bilmemeniz doğal ben de yalan diyordum ama gerçekmiş Allah size de akıl fikir versin
Discord, tokenin belli bir yerini ID ile bagdastirir ben bile bulurum korkmana gerek yok araştırabilirsin tokenin 1 harf bile eksik olsa hiçbir şey yapamaz o panel discorddaki ID'ni kısaca kullanıcı kimliğinin numarasiyla token atiyor yani hava cıva

Ağır bir dil kullanmışsınız kusura bakmayında bu kişiyi tanıyan siz değilsiniz bana tokenimin bir kısmını attı birebir doğruydu bir şekilde yayılmış token bilgimiz elindeki yazılımla çerezleri çevirip çok kolay bir şekilde giriş yapabilir artık hiçbir verinin güvende olmadığını düşünürsek çok doğal bir durum internette her şey mümkün discordda çok güvenilir bir platform değil yayınlandığı bilgisi böyle ortalıkta gezinmedigi için bilmemeniz doğal ben de yalan diyordum ama gerçekmiş Allah size de akıl fikir versin
Discord, tokenin belli bir yerini ID ile bagdastirir ben bile bulurum korkmana gerek yok araştırabilirsin tokenin 1 harf bile eksik olsa hiçbir şey yapamaz o panel discorddaki ID'ni kısaca kullanıcı kimliğinin numarasiyla token atiyor yani hava cıva

Yeni konular

Geri
Yukarı